استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
City Taxi Simulator Car Drive

City Taxi Simulator Car Drive

نسخه۴۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۸
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۷۰
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Gamers DEN
‏‏شبیه‌ساز تاکسی جدید – بازی‌های شبیه‌ساز خودرو سه‌بعدی 2020:
‏تاکسی را به‌عنوان راننده و کاپیتان تاکسی برای انتخاب، رها کردن مسافر در سیم‌کارت تاکسی واقعی برانید.
‏Gamers DEN (GD) از شما استقبال می‌کند تا بازی شبیه‌سازی تاکسی را در شهر شبیه‌ساز تاکسی واقعی انجام دهید. برای انتخاب مسافران از روی ایستگاه های اتومبیل و سپس رها کردن آنها در مکان هایشان به عنوان ماموریت چالش برانگیز شبیه سازی اتومبیل. GD اکنون معتقد است که شما به اندازه کافی خوب آموزش دیده اید که بتوانید به عنوان راننده تاکسی سه بعدی در شبیه سازی شهر ماشین بازی کنید زیرا مهارت های پارکینگ پیشرفته را در بازی مدرن پارکینگ ماشین درایو سه بعدی ما آموخته اید. بنابراین اکنون می توانید به راحتی ماشین خود را در پارکینگ شهر پارک کنید تا مسافران را انتخاب کنید و سپس با معکوس کردن بازی های تاکسی رانندگی سه بعدی خود در جاده، بازی های ماشین شهری را دریفت کنید و مسافران را با استفاده از سیم کارت راننده تاکسی شهری رها کنید.
‏شبیه ساز رانندگی ماشین و بازی های مسافرتی همیشه رانندگان ماشین را برای ماموریت های ماجراجویی هیجان می دهد، آنها به ما شادی و خوشحالی می بخشند. تاکسی بازی ماشین یک بازی جدید با امکانات بازی های ماشین سواری برای ماموریت های رانندگی تاکسی است. و راننده تاکسی شهری 3d بازی تاکسی خودکار را بسیار روان و کارآمد رانندگی می کند. شبیه ساز رانندگی تاکسی خصوصی برای رانندگان شبیه ساز توک توک شهری کار آسانی نیست. مهارت های شبیه سازی پارکینگ مدرن را بیاموزید تا بازی تاکسی شهر دنده آفرود را انجام دهید و سعی کنید از گانگسترهای شهر تاکسی دوری کنید تا مسافران را در بازی ماشین رایگان دیوانه خود ایمن نگه دارید. تاکسی شبیه ساز 2021 در سال 2019 در بازی های تاکسی فوق العاده منتشر شد و اکنون شبیه ساز تاکسی 2021 است زیرا ما بازی های خود را به اکثر تکنیک های جدید پارکینگ مدرن و بازی های شبیه سازی ماشین واقعی به روز کرده ایم. بازی رانندگی تاکسی را هم‌اکنون بازی کنید.
‏بازی‌های رانندگی ماشین تاکسی ما با یک گاراژ پر از چندین شبیه‌ساز تاکسی 2019 همراه با راننده تاکسی 3 بعدی برای بازی ماشین شهری با حالت بازی خودکار رانندگی تاکسی شهری همراه است. هر شبیه ساز ماشین به طور کامل ارتقا یافته است و آخرین به روز رسانی بازی های ماشین ما ویژگی های بیشتری را در شبیه ساز راننده تاکسی شهری برای بازی تاکسی شهری به منظور ماشین حمل و نقل عمومی اضافه می کند. بنابراین ماشین مورد علاقه خود را از بازی شبیه ساز تاکسی شهری انتخاب کنید و برای بازی ماشین رانندگی طولانی دیوانه با بازی تاکسی بدون زمان بازی کنید، اما مراقب سوخت در هنگام رانندگی ماشین در مسابقات شهری در مسیر شهری در بازی تاکسی شهر باشید. بازی ماشین جدید تاکسی یکی از شبیه سازهای تاکسی جدید و فوق العاده دیوانه کننده است – بازی های شبیه ساز سه بعدی ماشین 2021. رانندگی با ماشین کوهستانی یک ویژگی فوق العاده برای دوستداران ماشین و دوستداران بازی ماشین و شبیه ساز جدید راننده تاکسی شهری رایگان است – بازی ماشین 3 بعدی به زودی رانندگی در شهر کوهستان را اضافه خواهد کرد. برای بازی شهر تاکسی در حالت برفی تاکسی.
‏بازی‌های خودکار ماشین تاکسی معمولاً هیچ کنترل ماشین خوبی را برای بازیکن یا راننده تاکسی فراهم نمی‌کنند، اما بازی ماشین شهر تاکسی رانندگی کنید: بازی راننده تاکسی شهر دیوانه، تجربه رانندگی کارآمد تاکسی در شهر را برای کاربر فراهم می‌کند. مسابقه رانندگی ماشین شهری بازی جدید تاکسی ما 2021 برای دستگاه های اندرویدی برای اجرای بازی های شهر تاکسی 2019 در گوشی های اندرویدی است. بازی ماشین سواری با بازی دیوانه تاکسی فوق العاده ماشین ترکیبی خوب از تاکسی نیویورک و بازی تاکسی شهر رایگان است. بنابراین بازی ماشین تاکسی را به عنوان تاکسی بازی خوب بازی کنید تا بازی ماشین سواری را انتخاب کنید و آنها را در ایستگاه‌های ماشین‌های جاده‌ای رها کنید.
‏شهر تاکسی دیوانه رایگان با چهار حالت بازی رانندگی تاکسی ارائه می‌شود که در آن شور و هیجان پارک کردن، دریفت کردن، ماشین مسابقه‌ای را احساس می‌کنید. و ماجراهای چیدن مسافران برای اولین بار برای بردن تاکسی تمام اتوماتیک. بازی های تاکسی رانندگی ماشین مسابقه 2020 برای رقابت با ماموریت های بازی های ماشین تاکسی. شما راننده بازی‌های تاکسی‌رانی و انجام بازی‌های تاکسی در شهر کوهستانی هستید که در آن با حالت‌های مختلف تاکسی بازی‌های ماشینی مواجه خواهید شد که شامل حالت‌های روز، شب، برف و پاییز برای بازی تاکسی‌های خودرویی می‌شود. بازی‌های تاکسی همیشه برای مسافرانی هستند که در جاده منتظر هستند.
‏ویژگی‌های برجسته بازی‌های شبیه‌سازی ماشین تاکسی 2021:
‏گرافیک بسیار واقعی.
‏رفتار ترافیکی واقعی.
‏بازی راننده تاکسی مبتنی بر فیزیک.
‏رانندگی بازی ماشین با گرافیک hd.
‏بازی رانندگی ماشین تاکسی با صدای موتور واقعی سیم کارت تاکسی.
‏همین حالا حرفه رانندگی تاکسی را شروع کنید. خیلی بیشتر در راه است. در ارتباط باشید، در ارتباط باشید و از آخرین بازی‌های تاکسی ماشینی برای به‌روزرسانی‌های اندروید در دستگاه خود خوشحال باشید. پیشنهادات بازی های تاکسی ماشین سواری را در cockloft365@gmail.com به اشتراک بگذارید و از بازی سواری ماشین لذت ببرید.
‏‏سازگاری Android 13
‏Taxis جدید اضافه شده
‏بازی بهبود یافته بیشتر
‏عملکرد بهینه

نظرات و امتیاز ها

۱۷۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهدی
٦ روز پیش

اول. بازی. هنگ. میکنه

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر محمد
٦ روز پیش

‏✓ ندارد ‏✗ بیش از هد دارد خیلی بده

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر صلطان بازی امیر
٢٥ شهریور ١٤٠٢

‏✗ خیلی خیلی بده خیلی بده سریع بنزین تموم می شه ومیاد بیرون خب بازی بلد نیستید نسازید خیلی خیلی بده تازه خیلی تبلیغ میزاره 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

میپسندم۵ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده