خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۸۱۲
حجم۲۸۴ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Bethesda Softworks LLC
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏توجه : دیتای این بازی از مایکت قابل دانلود می باشد!
‏ توصیه شده توسط معتبرترین وب سایت های بازی
‏ بهترین پناهگاه را بسازید. از بین اتاق های به روز و مدرن ، بهترین زیر زمین ممکن را در عمق 2000 فوتی زمین بسازید. روی ساکنین این پناهگاه نظارت کنید ساکنان را بهتر بشناسید و در راستای خوشحال کردنشان اقداماتی انجام دهید. شغل دلخواهشان را پیدا کنید و شکوفا شدن استعداد هایشان را نظاره گر باشید. برای بهبود توانایی هایشان به آنها لباس ، سلاح و آموزش ارائه دهید. رونق یک پناهگاه خوش ساخت به ساکنانی با ترکیبی از مهارت نیاز دارد. یک ایستگاه رادیویی بسازید که ساکنان جدید جذب کنید. و یا یک نقش موثر در زندگی آنها بازی کنید. سرزمین های بایر را کشف کنید ساکنان روی زمین را به ماموریت بفرستید تا زمین های بایر را بیابند و منابع و سلاح ها را جمع آوری کنند اما مواظب باشید که نمیرند. از پناهگاه محافظت کنید هر از گاهی زندگی روستایی زیر زمینی ممکن است توسط خطرات زندگی پس از انفجار هسته ای تهدید شود. ساکنان پناهگاه را برای محافظت از پناهگاه در برابر خطرات داخلی و خارجی آماده نگه دارید این بازی را از مایکت دانلود کنید و از آن لذت ببرید.
Vault-Tec Sanctioned Holiday Celebrations have ended.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟