استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Reminder for Clash Royale

Reminder for Clash Royale

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۸/۲۵
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۴
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده BigFans Studio
‏‏یاد آور کلش رویال (برنامه ای جالب برای کلش رویال) که به شما اعلام میکنه زمانی که صندوقچه شما آماده باز شدنه و یا درخواست کردن کارت موجود است
‏به عنوان دوسدار بازی کلش رویال، معتقد هستم که همه ما تجربه ای مشابه به این را در بازی داریم و اون این هست... همیشه فراموش میکنیم که به موقع صندوقچه ی آماده مون را باز کنیم یا درخواست کارت کنیم. همانطور که میدانید باز کردن به موقع صندوقچه رایگان و صندوقچه های بدست آماده از میدان نبرد و همچنین درخواست کردن کارت در بازی کلش رویال به منظور بیشترین پیشرفت بسیار مهم است و دستیابی به بالاترین آرنا در کوتاه ترین زمان.در بازی کلش رویال ما میتواینم هر ۸ ساعت یکبار درخواست کارت کنیم.و به این معنی است که بیشترین درخواست کارت ممکن برای یک روز ۳ مرتبه می باشد و همچنین ما باید درخواست هرکارتی را به موقع کنیم و به ازای هر روز کمتر از ۸ ساعت بخوابیم. یک سهل نگاری کوچک ممکن است باعث شود ما یک درخواست کارت را از دست بدهیم.
‏کاری که اینجا انجام شده اینه که یک برنامه کاربردی ایجاد شده به منظور یادآوری به شما،زمانی که صندوقچه آماده باز کردن یا درخواست کارت موجود می باشد.
‏شما این امکان را دارید که زمانبندی متفاوتی را برای همه ی صندوقچه های رایگان و صندوقچه های نبرد و درخواست کارت به طور همزمان تنظیم کنید.
‏با این یادآور، شما همچنین میتوانید روش های اعلان را با ترکیبی از حالت ویبره، صدا و آهنگ های هشدار تنظیم کنید.
‏چگونه استفاده کنیم؟
‏هرزمانی که شما در بازی کلش رویال صندوقچه ای را برای باز شدن گذاشتید یا درخواست کارت کردید، این برنامه را باز کنید و روی دکمه ی مربوط به صندوقچه ی مورد نظر یا آیکون درخواست کارت را کلیک کنید.
‏این زمان سنج شروع به محاسبه ی معکوس زمان خواهد کرد و شما هنگامی که زمان تمام شود متوجه خواهید شد.
‏ویژگی های جدید
‏-بازنشانی تنظیمات/ویرایش زمان
‏-روش های مختلف اعلان(ویبره،صدا،آهنگ هشدار)
‏- گزنیه اختیاری: تنظیم زودتر زمان(همیشه ۵ دقیقه زودتر از زمان تعیین شده هشدار میدهد)
‏گزینه اختیاری: نمایش برنامه در نوار اعلان
‏BigFans studio برنامه ها را برای زندگی(راحتر) میسازد.ما طرفدار بزرگ کلش رویال هستیم و برنامه های مفیدی را برای بازی هایی که دوست داریم میسازیم.امیدواریم شما هم آن ها را به همان اندازه اید که ما ساختن شان را دوست داریم،دوست داشته باشید. اگر شما هر نظر،پیشنهاد یا سوالی دارید،لطفا با ما در میان بگذارید.
‏big.fans.studio@gmail.com
‏تشکر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده