استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
Modern Military FPS: Gun Games

Modern Military FPS: Gun Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۹
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Bindas Games
‏‏Modern Army Commando: Free Shooting Games 2021 گیم پلی.
‏از بازی جدید FPS Shooting با ماموریت های تیراندازی بی وقفه لذت ببرید که در آن شما یک کماندوی واقعی برای مقابله با تروریست ها در جنگ آزاد هستید. این بازی تیراندازی کماندویی نظامی FPS یک بازی ماموریت ارتش در زمان واقعی است که در آن در محیط های شهری از ماموریت های مدرن تیراندازی کماندویی با جنگی حیاتی با تروریست ها روبرو خواهید شد. در حالی که از ماموریت مخفی استفاده می کنید، در این بازی تیراندازی کماندویی ارتش، بازی های تیراندازی رایگان 2021 را در برابر دشمنان خود بازی کنید.
‏مهارت های حمله کماندویی خود را در تیراندازی با اسلحه FPS با انجام تمام ماموریت های تیراندازی با اسلحه نشان دهید. هر ماموریت یک چالش برای یک بازیکن در بازی تیراندازی کماندو است. ماموریت شما به عنوان یک تیرانداز کماندویی نظامی در بازی های تیراندازی نظامی به همه دشمنان ضربه بزنید تا هرگز به کشور شما آسیب نرسانند. تروریست ها را در این بازی ارتش جدید رایگان 2021 اعدام کنید. آیا شما عاشق بازی های فریم در ثانیه هستید؟ این بازی تیراندازی کماندویی نظامی کماندویی FPS را انجام دهید. ما این تیراندازی مدرن کماندویی FPS در دستگاه های تلفن همراه را برای همه کاربران محترمی که می خواهند بازی های تیراندازی با تفنگ FPS را انجام دهند، ارائه می دهیم. تیرانداز واقعی کماندویی با اسلحه‌های تهاجمی مدرن، مهارت‌هایی برای زنده ماندن و تکمیل تمام ماموریت‌های سه بعدی بازی‌های جدید آفلاین 2021 دارد.
‏برای اینکه راه خود را در اعماق میدان‌های جنگ باز کنید، باید جلوی حمله کشتار دشمن را بگیرید. حمله جهانی ضد تروریستی تیراندازی تکاوران نظامی FPS راهی برای بهبود مهارت های تیراندازی با اسلحه شما در تیراندازی آفلاین 2021 است.
‏اگر می خواهید در بازی های ماموریت تیراندازی کماندویی برنده شوید، قلعه میدان نبرد را در اسرع وقت تسخیر کنید. تمام مناطق تحت پوشش صلیب آتش باید پس گرفته شود. از دام مرگبار گروه های ارتش تروریستی آگاه باشید.
‏بازی مدرن تیراندازی کماندویی مبتنی بر ماموریت واقعی کماندویی، بهترین بازی تیراندازی سال 2021 برای دوستداران بازی های کماندویی فریم بر ثانیه است. بازی‌های مدرن کماندویی دارای انواع تفنگ‌های تیراندازی فریم بر ثانیه هستند که این بازی را به بهترین تیراندازی سال 2021 تبدیل می‌کند. بازی‌های تیراندازی کماندویی واقعی یک تجربه کاملاً جدید با گیم‌پلی آفلاین دارند.
‏Real Military Commando یک بازی سه بعدی دنیای واقعی با ماموریت های مخفی است که به گیمرها اجازه می دهد تا بازی ارتش جدید 2021 را با مبارزه آزادی با دشمن انجام دهند تا در بازی تیراندازی رایگان که هدف آنها دور نگه داشتن دشمن است، برنده شوند. بازی اکشن جدید 2021. این آخرین ضد حمله مبتنی بر ماموریت ارتش است به محض اینکه ماموریت را پاک کردید، دستاورد جدیدی را از بازی های مدرن ارتش کماندویی 2021 دریافت می کنید که پیروزی شما را در برابر دشمن نشان می دهد. بازی تیراندازی مدرن کماندویی FPS بهترین بازی تیراندازی سال 2021 به دلیل تیراندازی شدید سرباز است. این یک تجربه کماندویی کاملا واقعی است.
‏آیا دوست دارید مهارت های تیراندازی خود را در بازی های رایگان FPS نشان دهید؟ این کار درستی است. فقط بهترین بازی تیراندازی رایگان 2021 را نصب کنید و آنچه را که در بازی‌های جدید آفلاین 2021 به دست آورده‌اید نشان دهید.
‏اکنون دانلود کنید: بازی تیراندازی کماندو نظامی FPS.
‏ویژگی‌ها:-
‏✓ ماموریت های تیراندازی با اسلحه FPS
‏✓ بهترین در بازی های تیراندازی مدرن کماندویی رایگان 2021
‏✓ ویژگی 20 ماموریت کماندویی رایگان در برترین بازی های آفلاین
‏✓ بازی های مدرن تیراندازی اول شخص 2021
‏✓ بازی‌های آفلاین و سه بعدی ارتش جدید 2021
‏✓ محیط واقعی و بازی‌های ارتش بدون حمله تروریستی به صورت آفلاین.
‏✓ تیراندازی کماندویی واقعی با گرافیک سه بعدی.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده