استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۳
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۸۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Wooden Sword Games
‏‏یک بازی نقش محور استراتژی آنلاین بسیار جالب با گیم پلی هیجان انگیز و نفس گیر و نبردهایی مبتنی بر نوبت که در آنها باید سرعت عمل بالایی هم داشته باشید،
‏امپراطوری قدرتمندی که سه گروه از قوی ترین گروه ها بر آن حکومت میکنند در حال نبرد با موجی از شیاطین است،

ویدئو معرفی بازی

‏قهرمانان! اکنون به وجود شما نیاز است! در جنگ شرکت کنید و توان واقعی خود را به همه نشان دهید. شما باید صلح و آرامش را به دنیا بازگردانید.
‏شما میتوانید در نقش یک نجیب زاده (از نژاد انسان)، یک اورک تشنه به خون یا یکی از نامردگان قدرتمند قدم در این امپراطوری بگذارید.
‏به عنوان یک جنگجوی با اراده از متحدان خود دفاع میکنید؟ یا در نقش یک رزم آور به خطوط دشمن نفوذ میکنید و دسته دسته آنها را از بین میبرید؟ یا اینکه به عنوان یک جادوگر و با قدرت های باستانی که در اختیار دارید کنترل میدان جنگ را در دست خواهید گرفت؟
‏قدم در میدان نبرد بازیکن در برابر بازیکن بگذارید و با شکست دادن قدرتمند ترین قهرمانان از سراسر دنیا نام خود را به عنوان یکی از برترین ها مطرح کنید.
‏شما همچنین میتوانید با بازیکنان دیگر تشکیل گروه دهید و به کاوش در سیاهچال های ترسناک بپردازید، ابرشرورهای قدرتمند را شکست دهید و جوایز و گنج هایی را نصیب خود کنید که حتی فکرش را هم نمیتوانید بکنید.
‏شما میتوانید برای از بین بردن لویاتان بزرگترین ابرشرور بازی که دنیا را به مرز نابودی کشانده است به دیگر بازیکنانی بپیوندید که حاضرند هر چیزی را برای از بین بردن او فدا کنند. قدرت های خود را به متحدان تان قرض دهید و شاهد رشد و موفقیت آنها باشید. شما میتوانید در کاروان سراهای بازی تجدید قوا کنید، با قدرتمند ترین اعضای گروه ها روبرو شوید و اعضای گروه های دیگر را برای شکست دادن دشمنان قدرتمند خود به خدمت بگیرید.
‏از سلاح ها و زره های افسانه ای استفاده کنید و آنها را با توجه به سبک بازی خود ارتقا دهید یا حتی وردهای جادویی بر آنها بخوانید.
‏شما حتی میتوانید هیولاهای قدرتمندی را به خدمت بگیرید که میتوانند در پس زدن نیروهای شیطانی به شما کمک کنند.
‏قلعه خودتان را بازسازی کرده و ارتقا دهید و ارتشی برای دفاع از آن بگمارید.
‏با متحدان خود مشورت کرده و استراتژی مناسب را انتخاب کنید تا بتوانید به خطوط دشمن نفوذ کرده و آنها را از بین ببرید.
‏به دنیای قدرت، تاریکی، انتقام و گنج های بزرگ خوش آمدید.
‏‏رویداد هالووین!

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده