خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
کافه اینستاگرام فالور

کافه اینستاگرام فالور

افزایش فالوور ایرانی

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۵
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده نایس
‏‏توجه: برنامه کافه اینستاگرام فالور به هیچ یک از اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا نمی­کند و تنها از API شما برای ورود به حساب اینستاگرام استفاده می­کند. به بیان ساده، API ها عموما توسط خود شرکت­هایی مانند اینستاگرام ساخته می­شود و یک نوع رابط کاربری برای استفاده­ی کاربران به حساب می­آید.
‏حتما شما هم بسیار علاقه­مندید که فیلم، عکس و محتوایی که در حساب اینستاگرام خود منتشر کردید، با تعداد لایک بالا و کامنت بیشتری همراه باشد. اما گاهی این اتفاق برای خیلی از افراد نخواهد افتاد. این برنامه به شما کمک می­کند تا به سرعت به آنچه که انتظار دارید، از یک مسیر ایمن برسید.
‏به­طور خلاصه، چند مورد از امکانات این برنامه عبارتند از:
‏‏- امکان ثبت سفارش دریافت فالوور، لایک و کامنت
‏‏ - امکان استفاده از چند اکانت اینستاگرام بدون محدودیت
‏‏- ا مکان مشاهده­ی آمار اکانت اینستاگرام
‏‏- امکان مشاهده­ ی درخواست­های قبلی
‏‏- دریافت سکه ­ی رایگان
‏‏- پردازش سریع و دسترسی آسان به درخواست­ها
‏‏ - محیط ساده و زیبا
‏‏- کاهش مصرف دیتا با گزینه­هایی از قبیل عدم نمایش عکس
‏‏ - خرید و تبادل سکه
‏- امکان تنظیمات آنتی بلاک برای دیرتر بلاک شدن اکانت
‏‏ - امکان لایک و فالو به صورت خودکار
‏همان­طور که اشاره شد، تعداد فالوور مسئله­ای قابل ملاحظه در پیشرفت یک صفحه یا اکانت در اینستاگرام خواهد بود. کاربران برای رسیدن به تعداد فالوورهای بالا از روش­های متفاوتی از قبیل خرید فالوور استفاده می­کنند. اما ریزش تعداد فالوور، غیرواقعی بودن کاربران و یا غیرایرانی بودن مخاطب­های دریافتی، اتفاقی است که عموما برای کاربران رخ می­دهد. اما در این برنامه این امکان برای شما فراهم است تا هم با استفاده از خرید سکه، هم بدون خرید و تنها با چند گزینه سکه دریافت کنید و یا حتی به طور رایگان در طول استفاده از برنامه، از سکه­های رایگان برنامه جهت دریافت فالوور، لایک، کامنت برخوردار شوید.
‏از آنجایی که اینستاگرام محدودیت­هایی برای سرعت و تعداد فالو و لایک در نظر دارد، بسته به درخواست و سفارش شما، مدت انجام و کامل شدن درخواست ثبت شده، در یک بازه­ی چند ساعته زمان می­برد. تا حساب شما با این روش، با خطر بلاک شدن روبه­رو نباشد. همچنین یکی دیگر از مزیت­های این برنامه این است که تمامی فالوورها، لایک­ها و کامنت­هایی که شما دریافت می­کنید، کاملا واقعی و تمام کاربران برنامه ایرانی هستند. از همین جهت، استفاده­ی شما از این برنامه جهت معرفی کردن صفحه­ی اینستاگرام شما بازدهی بالایی خواهد داشت.
‏علاوه بر ایت، نظرها و پیشنهادهای کاربران برای پیشرفت هرچه بیشتر این برنامه، همیشه دنبال می­شود تا بیشتریت کیفیت در کنار کاربردی بودن، در اختیار کاربران قرار گیرد.
‏‏‏‏فالوور
‏‏لایک
‏‏کامنت
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟