استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
GWENT: The Witcher Card Game

GWENT: The Witcher Card Game

نصب در حال دریافت
نسخه۸.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۹/۲۱
تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۲۵
حجم۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده CD PROJEKT S.A.
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏به بازی Witcher card game جذاب بپیوندید -- این بازی برای همه رایگان است. این بازی در رده ی CCG و TCG ساخته شده است. ببینید و بازی کنید ، در کلش ها و گروه های مختلف و با سرعت بیشتری بصورت آنلاین PvP در دوئل ها شرکت کنید و برنده شوید! در پرواز تصمیم بگیرید و عرشه خود را بسازید و دقت کنید ، گرالت جمع کنید و و دیگر کالکشن هارو جمع کنید و قهرمان شوید. پیشرفت کنید و بزرگ کنید مجموعه خود را با آرسنال. به طرز چشمگیری موج جنگ راه بیندازید و بجنگید. از فریب ها و ترفند های هوشمندانه و استراتژی های خود استفاده کنید تا در جنگ کلاسیک و مود آرنا پیروز شوید. رایگان بازی کنید و کارت گیم برنده شوید.

ویدئو معرفی بازی

‏وقت ارزشمند خودتون رو رایگان بازی کنید- بازی کنید و خوش بگذرانید . سیستم progression و روشن کنید! effort را برای ساختن و جمع کردن کارت و کالکشن ها در pure pleasure استفاده کنید و لذت ببرید -- جمع کنید کارت های جدید و عرشه خودتون رو بسازید وقتی دارید بازی میکنید ؛ هیچ نگرانی نداشته باشید.
‏هنر زیبا و خیره کننده در سراسر بازی --- هنر زیبا و دست ساز و جلوه های بصری مسحور کننده ، هرکارت برای نبرد و در میدان جنگ استفاده میشود و باعث میشود بازی سرگرم کننده شود و لذت ببرید از دیدن دوئل ها.
‏دشمنان را در هم بکوبید و با قدرت بی رحمانه خود شکست دهید یا آنها را با استفاده از ترفند های مختلف جزو دوستان خود کنید و از آنها بهره ببرید. با دوستان خود بازی کنید و چالش برگزار کنید و با دنیایی از استراتژیک های جدید در هنگان جنگ آشنا شوید و پیروز شوید.
‏مهمتر از همه آیا بازی با دوستانتون رو دوست دارید؟ -- یک چالش رقابتی آنلاین برگزار کنید دربرابر دوستتان و به طور وحشیانه دوستانتون رو شکست دهید و ماجراجویی کنید و قهرمان شوید. بازی شما را در مجموعه های بازیکنان تحت پوشش قرار میدهد.
‏بازی کاملا راضی کننده است و هرچیزی آسان -- عرشه خود را از نظر تاکتیکی متمایز کنید و غوغا کنید و برای پیروزی در یک دور ، در دوئل مقابل حریف خود را شکست داده تا امتیاز بیشتری بدست بیاورید. آسان پیروز نمیشوید و هیچ کس نگفته باید پیروز شوید.
‏تسلیم نشوید و به عقب برنگردید -- شما شروع میکنید با 10 عدد کارت! شما از همان ابتدا میتوانید با کارت ها بازی کنید و این شما هستید که باید بازی را با قویترین واحد و بازیکن خود حریف را شکست دهید. بهتریت ها برای جنگ پس انداز میکنند پس شماهم پس انداز کنید ؛ حالا ببینید عرشه شما چگونه به نظر میرسد؟ و استراتژی شما چگونه خواهد بود؟
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏بروزرسانی 0.8 اکنون در دسترس است و با جدیدترین نسخه بازی Way of the Witcher ما جشن میگیریم - در آخرین نسخه ، ما تعداد زیادی تغییر در قسمت کارت های موجود و دادن کارت هدیه به عنوان gift انجام دادیم!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده