استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
Color Call Screen - Call falsh

Color Call Screen - Call falsh

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۱
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۳۴
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Call Screen Team
‏‏برنامه Call Screen به شما کمک می کند از تم های مختلف صفحه رنگی سرد، فلاش رنگی پویا، چراغ قوه LED و تم های تماس رنگی لذت ببرید. بهترین تغییر تم صفحه تماس با تم های صفحه رنگی و فلاش رنگی به صورت رایگان.
‏آیا از صفحه تماس گیرنده سیستم پیش فرض یا قدیمی خود خسته شده اید؟ Call Screen 2021 را دریافت کنید و صفحه تماس گیرنده ورودی خود را با تم های رنگارنگ و زیبای صفحه رنگی تغییر دهید.
‏هنگامی که مهمانی شروع می شود، این غربالگری تماس شما را در کانون توجه قرار می دهد. هشدار فلش رنگی برای صفحه تماس رایگان! Call Screen به شما کمک می کند تا تماس های دریافتی را شناسایی کرده و شناسه تماس گیرنده واقعی را نمایش دهید.
‏ویژگی های برتر برای صفحه تماس:
‏تماس رنگی و صفحه رنگی - تم های منحصر به فرد صفحه تماس گیرنده خود را به دلخواه سفارشی کنید. Call Screen تم های متنوع و زیبای صفحه تماس گیرنده را برای گوشی رنگی شما فراهم می کند. می توانید صفحه تماس گیرنده مختلف را برای هر دوست خود تنظیم کنید. تماس ورودی با تم های صفحه تماس گیرنده رنگارنگ و شگفت انگیز خواهد بود.
‏شناسه تماس گیرنده تمام صفحه - علاوه بر تم های شگفت انگیز صفحه تماس گیرنده، Call Screen می تواند به شما در شناسایی و نمایش شناسه تماس گیرنده کمک کند. نام، عکس و توضیحات بیشتر هنگام دریافت تماس، از شناسه تماس گیرنده تمام صفحه شگفت انگیز لذت ببرید. Call Screen صفحه تماس گیرنده جالب و شناسه تماس گیرنده دقیق را ارائه می دهد.
‏هشدار فلاش LED رنگارنگ - هشدار فلاش رنگی قدرتمند هنگام تماس. می‌توانید هنگام دریافت تماس، تماس رنگی را روشن کرده و از آن لذت ببرید. نور فلاش رنگی هنگام تماس روشن می شود. هشدار فلاش رنگی و تم های صفحه تماس گیرنده را با هم امتحان کنید تا هشدار تماس تصویری را هم در صفحه تماس گیرنده و هم در فلاش رنگی دریافت کنید.
‏چرا Call Screen را انتخاب کنید؟
‏- تم های شگفت انگیز صفحه تماس گیرنده را سفارشی و شخصی کنید صفحه تماس جالب است.
‏- تم های رنگی مختلف صفحه نمایش تماس برای تلفن رنگی شما.
‏- شناسه تماس گیرنده دقیق به شما کمک می کند از شناسه تماس گیرنده تمام صفحه هنگام دریافت تماس لذت ببرید.
‏- هنگامی که تلفن شما در حالت سکوت است تماس ها را یادآوری کنید. با صفحه تماس گیرنده مورد علاقه خود و هشدار فلاش رنگی.
‏از تم های جذاب صفحه تماس گیرنده، شناسه تماس گیرنده تمام صفحه دقیق و فلاش رنگی در صفحه تماس دانلود کنید و از آن لذت ببرید! بگذارید تلفن رنگی شما برای شما خاص باشد! Call Screen دارای انواع مختلف فلاش رنگی است، تماس رنگی خود را با این فلاش های رنگی خنده دار، شایان ستایش و خنک تزئین کنید.
‏‏- رفع اشکال!
‏- بهبود تجربه!

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
%%%%CD
٢٨ بهمن ١٤٠١

سلام من ریحانه هستم این بازی افتضاح است یه امتیاز دادم که بتونم نظرمو بنویسم وگرنه صفر هم از سرش زیازیه سازندش یا خودس چی فکر کرده الکی نتمون هدر میدیم این بازی بدترین بازی دنیاست 😡😡😡😡💩💩

۲ ۲
اسما ❤🌹
٣ آذر ١٤٠١

خیلی خشکله اگر یکی زند می زنه در میات 🌹💐🌸🌺

۲ ۶
ابوالفضل
٢٦ دی ١٤٠١

ببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب…

۹ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط