خانه برنامه امور مالی
حسابداری

حسابداری

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده شرکت امین بازرگان
‏‏دریافت وپرداخت های مالی خود را با اپلیکیشن مدیریت کیف پول Hisaabdaari کنترل و مدیریت کنید.
‏در عصری که نقل و انتقالات مالی به شیوه ی دیجیتال در حال انجام است، Hisaabdaari اپلیکیشن موبایلی است که از طریق ان هزینه های خود را به صورت واقعی کنترل و پیگیری نمایید.همچنین از طریق این سیستم شما می توانید دریافت ها و پرداخت های روزانه ی خود را نیز به صورت موثر مدیریت کنید.استفاده از ان برای افراد عادی، فروشگاه دارها وبازرگانانی که حجم کارشان کوچک است و نیاز دارند گزارش های حساب هایشان را به صورت دقیق ،در لحظه و به سرعت مشاهده و کنترل کنند، بسیار اسان است.اپلیکشن حاضر به نحوی بومی سازی شده که می تواند گزارش های تحلیلی دقیق به همراه ویژگی های چشمگیر بسیاری به کاربران ارائه دهد. نوتیفیکیشن های اس ام اسی و ایمیلی ویژگی های منحصربفردی هستند که Hisaabdaari از طریق انها شما را از جزییات حسابتان باخبر می کند.
‏'گرفتن عکس' ویژگی عالی ای است که به منظور یاداوری و پیگیری هزینه های روزانه ی شما در این سیستم مدیریت کیف دیجیتال قرار داده شده است.این سیستم همچنین امکان 'ذخیره و چاپ صفحه ی موجودی حساب' هم برای حسابهای پرداختی و هم برای حسابهای دریافتی فراهم می کند.
‏گزینه ی 'واحد ها ی پولی مختلف' جهت کمک به مسافرانی است که به کشور ها ی مختلف سفر می کنند و می بایست گزارش هزینه کرد خود را به واحد پولی خاص هر کشوری داشته باشند.
‏حسابهای پرداختی- شما می توانید مبالغ پرداختی خود را با این سیستم مدیریت کیف دیجیتال پیگیری کنید.
‏حسابهای دریافتی- شما می توانید مبالغ دریافتی خود را با سیستم مدیریت هزینه ی Hisaabdaari پیگیری کنید.
‏سیستم محاسبه ی مالیات-Hisaabdaari محاسبات هزینه ها را با محاسبه ی مالیات بر ارزش افزوده بنابر نیاز شما نمایش می دهد.
‏نمایش موجودی بعلاوه ی نمودار های تحلیلی- شما می توانید از صفحه ی موجودی حسابتان پرینت هم بگیرید.
‏یاداوری مبالغ پرداختنی و دریافتنی-شما می توانید بنابر نیاز خود مبالغ پرداختنی و دریافتنی یاداوری قرار دهید.
‏جهت یاداوری مبالغ دریافتنی می توان برای ان شخص ایمیل یاداوری ارسال کرد.(ای او اس)
‏ما می توانیم اپلیکشن های B2B را با یکپارچه سازی API انها با اپلیکیشن خود مرتبط سازیم تا کارایی سیستم بیش از پیش ارتقاع یابد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟