خانه بازی تفننی
Cooking Team - Chef's Roger Restaurant Games

Cooking Team - Chef's Roger Restaurant Games

تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۷۲
حجم۹۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Snail House Games
‏‏اعتیاد آور ترین بازی آشپزی. یک داستان رستوران شگفت انگیز و 500+ سطح.
‏به تیم COOKING خوش آمدید! 🤝
‏آشپزی و سرویس وعده های غذایی خوشمزه در شغل آشپز به شما کمک می کند تا رستوران خود را بسازید و تزئین کنید.
‏به سرآشپز راجر کمک کنید تا رستوران جدیدی را که از کودکی در رویای او خوابیده است ، تزئین و باز کند.
‏شما با ماجراهای باورنکردنی ، داستانی زیبا و بازی های پخت و پز باورنکردنی با سطح بسیار زیادی روبرو خواهید شد.
‏ویژگی های بازی
‏- مفهوم منحصر به فرد: به راجر کمک کنید با تمام کردن بازی های سریع پخت و پز ، رستوران خود را بازسازی کند.
‏- گیم پلی آشپزی سریع و اعتیاد آور: در بسیاری از رستوران ها آشپزی می کنید ، که دارای بوسترهای منحصر به فرد و یک گیم پلی اعتیاد آور است.
‏- دکوراسیون و طراحی داخلی: دکوراسیون رستوران ها ، اشیاء و نوسازی ها را دوست دارید انتخاب کنید.
‏- ارتقاء آشپزخانه: آشپزخانه خود را ارتقا دهید و به بهترین آشپز در این بازی رستوران تبدیل شوید.
‏- جستجوی روزانه جدید: روزانه از quests جدید دریافت کنید و آنها را تکمیل کنید تا جوایز عظیم را بدست آورید.
‏- تیمی باورنکردنی: تیم پیشخدمت ها قابل ارتقا هستند که در طول بازی های جدید سرآشپز مفید خواهد بود.
‏- کامپوزیت ها و نکات بسیار کلیدی: کامپوزیت های کامل و نکات برجسته ای خواهید یافت
‏- بوستر: قفل های حیرت انگیز را که برای بازی های پخت و پز با سطوح مختلف بسیار مفید هستند ، قفل کرده و از آنها استفاده کنید.
‏- مدیریت: لوازم آشپزخانه جدید را به روزرسانی کرده و آنلاک کنید اما سکه ها و سنگهای قیمتی سخت خود را در بازی های آشپزی تلف نکنید.
‏با ضرب و شتم بازی های سریع آشپزی ، فصل های جدید را باز کنید و می توانید تمام اتاق های بازی رستوران را به همراه داستان هیجان انگیز و شوق آشپزی Chef Roger که به سختی کار کرده تا بتواند ساختمان خودش را بدست آورد و آن را دگرگون کند ، بازسازی و تزئین کنید. در یک رستوران زیبا
‏ما باید در این بازی های سرآشپز جدید یک makeover کامل برای رستوران قدیمی انجام دهیم! مهارتهای مدیر شما تنها مواردی نیست که در بازی آشپزی زیبا با یک داستان مهم باشد ، مهارت های طراح شما نیز بسیار مهم خواهد بود زیرا باید نوسازی و همچنین تزئین آشپزخانه ، باغ ، پذیرایی ، سالن و میزهای رستوران ها را انجام دهید.
‏با شخصیت های زیبا و با داستان های عالی آشنا شوید ، که شما را در تمام این بازی های رستوران راهنمایی می کند و به شما در رسیدن به هدف خود و باز کردن شغل خود کمک می کند.
‏سرآشپز راجر همچنین با الساندرا ، دختری که او را به عنوان یک کودک می شناخت ، ملاقات می کند و برای او همیشه خرد می کند ، آیا این تبدیل به یک داستان عاشقانه خواهد شد؟ این بازی رستوران اعتیاد آور را بازی کنید و فهمیدید!
‏بازی های هیجان انگیز و سریع پخت و پز در سال 2019 ، که برای آن شما باید مهارت های آشپز بلکه مهارت های مدیریتی خود را نیز آزمایش کنید. هنگام تصمیم گیری در مورد وسایل آشپزخانه خود و اینکه چگونه می خواهید پول خود را خرج کنید بسیار مراقب باشید زیرا باید مدیریت خود را در بازی های آشپز جدید بهبود بخشید.
‏از تیم آشپزی لذت می برید؟ می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید و نکات و ترفندهایی را برای این بازی های شگفت انگیز آشپزی پیدا کنید!
* Cooking Team *
- improved gameplay
- fixed bugs
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟