استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها کودک
Rainbow Ice Cream Party

Rainbow Ice Cream Party

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۳۱
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Crazyplex LLC
‏‏با ما به ماجراجویی مهمانی دسر تک شاخ در بازی Rainbow Ice Cream Party بپیوندید! آیا تا به حال دسر تزئین شده به سبک رنگین کمان و تک شاخ را دیده اید؟ نه! سپس در بازی Rainbow Ice Cream Party از غذاهای خوشمزه Unicorn با تزئین رنگین کمان شگفت انگیز لذت خواهید برد.

ویدئو معرفی بازی

‏در این بازی 5 غذای دسر تک شاخ مرسوم وجود دارد! مانند ماست، بستنی یونیکورن، کیک بستنی، بستنی رنگین کمانی و بستنی تک شاخ! آیا تا به حال سعی کرده اید در خانه بستنی درست کنید؟ بیا دیگه! بیایید این ماجراجویی بستنی را با سرگرمی امتحان کنیم!
‏هر دسر رنگین کمانی دستور العمل مخصوص به خود را دارد که تصاویری در انتهای تهیه غذا دارد. می توانید از آن برای مرجع خود استفاده کنید. بستنی اسلوشی را با بیش از 10 طعم و مزه درست کنید و همچنین می توانید بستنی را روی آن اضافه کنید. ما بستنی رنگین کمانی را برای عاشقان بستنی اضافه کرده ایم. آن را با طعم های مختلف هر چه دوست دارید درست کنید! بازی Rainbow Ice Cream Party همه چیز درباره خوشمزه شدن بستنی با دسرهای مختلف است! می توانید از هزاران ابزار آشپزی با تزئین رنگین کمان و اسب شاخدار استفاده کنید!
‏ویژگی های جشن بستنی رنگین کمان:
‏- بازی ساخت غذای دسر با گرافیک جذاب
‏- دسرهای منجمد خوشمزه با تزئین رنگین کمان و تکشاخ درست کنید< br>- انواع دسر برای درست کردن: ماست، بستنی تکشاخ، کیک بستنی، بستنی رنگین کمانی و بستنی تک شاخ
‏- بسیاری از وسایل آشپزی که می توانید برای تهیه بستنی رنگین کمانی استفاده کنید!
‏- غذای آماده خود را با میوه ها، آب نبات، پاشیدن، خامه و اسب شاخدار تزئین کنید.
‏- دستور غذای هر غذا را با تصاویری در پایان پخت و پز برای مرجع خود دریافت کنید.
‏این بازی رایگان را هم اکنون برای مخاطبان خانوادگی دانلود کنید. ! بازی Rainbow Ice Cream Party برای همه افراد سنی بسیار آسان است. بازی برای همه 100٪ رایگان است، بنابراین نگران خرید درون برنامه ای نباشید.
‏‏- اشکال جزئی حل شد.
‏- عملکرد بهبود یافته است.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
💙GIRLS💙
٢٩ مرداد ١٣٩٨

محشره 💖💖💖💟💓💜💚💙💛

۳ ۰
💙 مرینت 💙
١٦ اردیبهشت ١٤٠١

عالیه😄👌💙💙

۰ ۰
🖤Sarina 💚
٢٤ مرداد ١٤٠٠

خیلی خوب

۶ ۰

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده