استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Police Scanner 5-0 (FREE)

Police Scanner 5-0 (FREE)

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۲
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Critical Hit Software
‏‏پلیس اسکنر 5-0 بیش از 5000 فید رادیویی پلیس، آتش نشانی، نجات و دیگر رادیویی را از طریق 3G یا WiFi برای شما به ارمغان می آورد. می توانید کانال ها را در ایالات متحده و سایر کشورها بر اساس کشور، ایالت یا استان و شهرستان جستجو کنید. کانال های نزدیک به موقعیت مکانی خود را بر اساس مثلث بندی GPS یا 3G/WiFi پیدا کنید. می‌توانید موارد دلخواه خود را ذخیره کنید، در پس‌زمینه گوش دهید، و در صورت آنلاین شدن، به فیدهای جدید دسترسی فوری داشته باشید.
‏از اسکنر پلیس 5.0 برای نظارت بر فرکانس‌های هیجان‌انگیز پلیس، آتش‌نشانی و نجات، دریافت آخرین اطلاعات در مورد این فعالیت‌ها در منطقه خود، به‌علاوه بلایای احتمالی یا سایر موقعیت‌های اضطراری استفاده کنید.
‏◆ عمل واقعی. ◆
‏چه تلویزیون واقعیت را دوست داشته باشید یا نه، عاشق گوش دادن به ارتباطات واقعی پلیس، آتش نشانی و نجات خواهید بود. پلیس اسکنر 5.0 بیش از 5000 کانال از جمله امنیت عمومی، ترافیک هوایی، فرکانس های موج کوتاه دریایی و آماتور را برای شما به ارمغان می آورد که همه آنها به راحتی قابل جستجو هستند.
‏◆ منابع نزدیک به خود را بیابید. ◆
‏وقتی می‌شنیدید همسایه‌هایتان از تلویزیون خودتان فریاد می‌زنند، می‌دانستید که چه کار می‌کنند. این زمانی است که آنها ناگهان ساکت شدند که شما باید تعجب کنید. بیشتر نه! با رادیو اسکنر پلیس، به محض اینکه مقامات این کار را انجام دهند، متوجه خواهید شد!
‏◆ هرگز خسته کننده نیست! ◆
‏کانال هایی را با بیشترین فعالیت و شنونده پیدا کنید. فیدهای ایالات متحده را بر اساس ایالت و شهرستان جستجو کنید. همچنین فیدهای بین المللی را با استفاده از Police Radio 5-0 جستجو کنید.
‏Roger, Porkchop. 20 سالت چیه؟
‏کلمات جدید و روش های جدید ترکیب کلمات آشنا را بیاموزید. قرار بود این را در دسته آموزش لیست کنیم، اما همه خندیدند. بنابراین اینجا آن را در بازی است. به طور جدی، اما، ویژگی ها را بررسی کنید:
‏Logicord LLC هیچ ادعایی در مورد در دسترس بودن هر کانال ارتباطی خاص، فرکانس یا فید داده ندارد. فیدها هر از گاهی خارج از کنترل Logicord LLC اضافه و حذف می شوند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد فیدها به http://www.logicord.com/scanner-feeds.html مراجعه کنید.
‏ویژگی ها
‏✔ بیش از 5000 فید رادیویی از طریق 3G یا WiFi به شما تحویل داده شده است.
‏✔ صفحه نمایش ساده و بصری
‏✔ کانال های ایالات متحده و بین المللی را بر اساس کشور، ایالت و شهرستان جستجو کنید
‏✔ کانال های نزدیک به موقعیت مکانی خود را بر اساس مثلث بندی GPS یا 3G پیدا کنید
‏✔ کانال های مورد علاقه خود را ذخیره کنید
‏ ✔ همانطور که از برنامه‌های دیگر استفاده می‌کنید در پس‌زمینه گوش دهید
‏✔ '10 Code' و CB Lingo
‏✔ با آنلاین شدن فیدهای جدید، دسترسی فوری داشته باشید
‏‏- سازگاری بهبود یافته با آخرین نسخه های اندروید
‏- رفع اشکال و بهبود عملکرد

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده