استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
The Crypto App: News & Alerts

The Crypto App: News & Alerts

نسخه۳.۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۵۸
حجم۵۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده TrustSwap Inc.
‏‏تمام سکه های کریپتو را در یک برنامه پیگیری کنید! هشدارهای زنده قیمت کریپتو، ردیابی قیمت، به‌روزرسانی‌های اخبار ارزهای دیجیتال، تبدیل زنده رمزنگاری، ردیاب سبد رمزنگاری - و بسیاری موارد دیگر در بهترین برنامه کریپتو!
‏آیا روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اید؟ آیا می خواهید بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر ارزهای دیجیتال را بخرید و بفروشید؟ آیا می خواهید نرخ بیت کوین را ردیابی کنید یا نرخ بیت کوین را در برابر سایر ارزهای دیجیتال یا سایر ارزها مقایسه و تبدیل کنید؟
‏شروع به استفاده از منحصربفردترین و دقیق ترین ردیابی نرخ بیت کوین و آلت کوین، اخبار ارز دیجیتال و برنامه مبدل نرخ بیت کوین، Crypto برنامه، برای دریافت هشدارها و یادآوری‌های بی‌درنگ قیمت برای هر ارز دیجیتال مانند قیمت بیت‌کوین، اتریوم یا آلت‌کوین. ''برنامه رمزنگاری - ابزارک ها، هشدارها، اخبار، قیمت بیت کوین'' بهترین برنامه برای ردیابی نرخ بیت کوین و آلت کوین است.
‏📈ردیابی قیمت کریپتو
‏اگر دنبال می کنید ارزهای دیجیتال، شما دوست دارید از این برنامه ردیاب بیت کوین برای ردیابی نرخ بیت کوین و آلت کوین در زمان واقعی استفاده کنید. به طرق مختلف «برنامه رمزنگاری - ابزارک‌های اتریوم، هشدارها، اخبار، قیمت‌ها»» بهترین برنامه برای ردیابی هشدارهای بیت‌کوین، نرخ آلت‌کوین، LTC، هشدارهای اتریوم یا هر ارز دیجیتال دیگری است - مهمترین بخش برای تبادل ارزهای دیجیتال. هر کریپتویی را از فهرست جهانی سکه‌های کریپتو دنبال کنید!
‏🔔هشدارهای رمزنگاری را دریافت کنید
‏می‌خواهید هشدارهای کریپتو را به صورت زنده دریافت کنید؟ شما به راحتی می توانید قیمت بیت کوین و 1000 ارز دیجیتال دیگر را ردیابی کنید. چه بخواهید نرخ بیت کوین را در برابر قیمت اتر یا قیمت بیت کوین در برابر قیمت ریپل ردیابی کنید، این برنامه ردیابی قیمت کریپتو بسیار آسان خواهد بود. منحصربه‌فردترین برنامه ردیاب نرخ بیت‌کوین چند ارزی برای سرمایه‌گذاران بیت‌کوین.
‏📰CRYPTONEWS را دنبال کنید
‏دنبال کردن اخبار ارزهای دیجیتال هرگز آسان نبوده است. ما همچنین یک ویجت توئیتر تعبیه شده داریم که هرگونه اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را نمایش می دهد. هیچ اطلاعات ارزشمندی را که ممکن است منجر به اشتباه یا فرصت از دست رفته شود را از دست ندهید. همه کاره ترین به روز رسانی اخبار رمزنگاری و برنامه اخبار ارزهای دیجیتال!
‏➡️تبدیل ارز رمزنگاری شده
‏از مبدل رمزنگاری قدرتمند ما استفاده کنید. هر کریپتو را به ارزهای دیجیتال دیگر یا واقعی تبدیل کنید. ما هنگام تبدیل از قیمت‌های ارز دیجیتال استفاده می‌کنیم!
‏📉CRYPTO MARKET CAP
‏ دانستن ارزش بازار سکه همیشه جالب و مفید است. کافی است از داده‌های coinmarketcap که اغلب به‌روزرسانی می‌شوند برای هر ارز رمزنگاری شده در بخش ارزش بازار ارز دیجیتال جداگانه ما بازدید کنید.
‏❤️چرا برنامه CRYPTO را دوست دارید
‏برنامه Crypto بیشترین برنامه را دارد. منحصر به فرد در بین تمام برنامه های ردیابی قیمت بیت کوین و کریپتو. در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که این برنامه ردیاب قیمت بیت کوین را منحصر به فرد می کند:
‏✅ یکپارچه شده با بیش از 300 صرافی
‏✅ جستجو و فیلتر از طریق بیش از 1000 آلت کوین
‏✅ لیست سکه اولویت را برای تعریف مورد علاقه خود تنظیم کنید دارایی ها
‏✅ نمای دقیق ارز دیجیتال فعلی با نمودار
‏✅ تنظیم هشدارهای قیمت
‏✅ افزودن ویجت ها
‏✅ تبدیل بین ارزهای دیجیتال و ارزها
‏✅ پشتیبانی از USD، BTC، EUR و سایر ارزها
‏ ✅ با تمام اخبار ارزهای دیجیتال به‌روز باشید
‏برنامه‌های جداگانه ردیابی رمزنگاری را برای هر بخش از فهرست ارزهای دیجیتال جهانی جستجو نکنید. اکنون برنامه Crypto را دارید!
‏برنامه Crypto، برنامه ردیاب قیمت بیت کوین، به صورت رایگان در دسترس است و به همه دوستداران رمزنگاری اختصاص داده شده است.
‏➡️➡️➡️ برای شروع هم اکنون دانلود کنید! ردیابی، تجارت، دریافت و ارسال، خرید و فروش با ابزار رمزنگاری شماره 1 در سراسر جهان!
‏‏- [جدید] ردیابی نمونه کارها چند زنجیره ای - یک بار کیف پول خود را متصل کنید و همه دارایی های خود را در همه بلاک چین ها مشاهده کنید - بهبود رابط کاربری نمونه کارها

نظرات و امتیاز ها

۵۸ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمدرضا
٢٢ خرداد ١٤٠٢

‏✓ ۴ ‏✗ ۲ خوب بود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر اکبراسدزاره
١١ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ خوب ‏✗ .اکبر اسدزاده اکبر اسدزاده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر reza
٢٦ اردیبهشت ١٤٠١

کیفیت پایین اپلیکیشن

میپسندم۰ نمیپسندم۰