استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
آموزش کسر در ریاضی

آموزش کسر در ریاضی

کسر ریاضی آموزش آزمون

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۳/۱۳
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده far111
‏‏برنامه پیش رو به سادگی نمایش تصویری از یک کسر را نشان میدهد، بطوری که هم میتواند توسط خود دانش آموز ابتدایی مورد استفاده قرار بگیرد و هم میتواند نقش ابزاری کمکی برای معلمان داشته باشد
‏برنامه برای نمایش کسر از سه نوع رسم استفاده میکند:

ویدئو معرفی برنامه

‏نمایش کسر روی محور اعداد
‏نمایش کسر روی یک دایره
‏نمایش کسر داخل یک مستطیل
‏ابزار نمایش کسر بزرگتر از واحد، ابزار مقایسه دو کسر و مشاهده کسرهای مساوی با یک کسر همگی به صورت تصویری هستند و با یکبار پرداخت درون برنامه ای فعال میشوند در کمک به دانش آموزان به دریافت مفهوم کسر بسیار مفید هستند، با توجه به رسم سریع اشکال دانش اموز به سرعت به مفهوم کسر، بخش رنگ شده و بخشهای کسر پی میبرد، همچنین این ابزار به عنوان ابزار کمکی در تدریس آموزگاران خیلی مفید خواهد بود و نیاز آنها را برای ترسیم اشکال مختلف برطرف میکنند
‏هنگام فعالسازی بخشهایی که نیازمند خرید درون برنامه ای هستند حتماً اتصال دستگاه به اینترنت را چک کنید و قبلاً نیز می بایست برنامه مایکت را روی دستگاه خود نصب کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- ارتقا SDK برنامه
‏- ابزار یافتن کوچکترین مخرج مشترک، سه نوع آزمون(یافتن مقدار کسر رنگ شده، رنگ کردن کسر ارایه شده و یافتن کوچکترین مخرج مشترک)
‏- امکان تست یکبار رایگان برای هر بخش خریدنی
‏-تغییرات جزیی در رابط کاربری

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده