استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شخصی سازی
Shimeji

Shimeji

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۹/۱۷
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۸۹
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Digital Cosmos
‏‏می خواهید انیمه ی بامزه و شخصیت های بازی را برای گوشی خود شخصی سازی کنید؟ -این برنامه را دریافت کنید!
‏Shimejis شخصیت های متحرکی هستند که هر کدام در صفحه گوشی شما بازی می کنند و شما می توانید آن ها را داخل برنامه های دیگر ارتقا دهید. شما می توانید تصویر زمینه ی فعلی خود را حفظ کنید و شخصیت های متحرک را در بالا اضافه کنید.
‏این برنامه دارای دو Shimeji رایگان است(Miku، Neko) و شما می توانید چند شخصیت رایگان دیگر را از صفحه ی Shimeji Store در داخل برنامه دریافت کنید.
‏تصویر زمینه ی زنده ما شخصیت های مختلف انیمیشن ها و هر چیزی را دارد بنابراین ما اغلب چیزهای جدیدی، علاوه بر Shimeji اضافه می کنیم.
‏به ما در تبدیل شدن به برنامه ی شماره ۱ در سفارشی سازی با امتحان کردن آن و قرار دادن یک بررسی صمیمانه(ارسال نامه برای درخواست ها)کمک کنید. متشکر!
‏بخش اعتبارات درون برنامه ای را برای جزئیات بیشتر درباره ی هنرمندانی که در ساخت شخصیت ها مشارکت دارند بررسی کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏-اضافه شده است بیش از ۳۰۰ کاراکتر جدید به همراه دسته بندی و اسم نویسنده . تعدادی نویسندگان شناسایی نشدند بنابراین اگر نام شما از بین رفته است لطفا با ما تماس بگیرید.
‏-اضافه شدن صفحه تماس.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید