استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Dinosaur Hunt: Africa Contract

Dinosaur Hunt: Africa Contract

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۲۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Racing Bros
‏‏در این بازی شما این بار به شکار دایناسورهای مختلف خواهید رفت. دایناسورهایی که بسیار واقعی به نظر می رسند و ممکن آنها با دیدن آنها، حتی بترسید! بازی به گونه ای طراحی شده است که شما را به یک شکار واقعی خواهد کشاند. در این بازی بی نظیر، شما وارد یک جنگل خواهید شد. در حال حاضر شما در صدها میلیون سال قبل، یعنی زمانی که دایناسورها زنده هستند رفته اید. در این جنگل انواع دایناسورهای کوچک و بزرگ وجود دارند. بسیاری از این دایناسورها بسیار قوی هستند و به همین دلیل ممکن است از ورود شما به قلمرویشان خوشحال نشوند! و به سمت شما حمله ور شوند. پس شما باید همیشه آماده دفاع از خودتان باشید تا اگر دایناسوری قصد حمله به شما را داشت بتوانید سریعا در برابر حمله آن واکنش نشان دهید.
‏برای این کار اسلحه های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. البته اسلحه ها در ابتدای بازی به صورت همگانی باز نیستند. با پیش بردن بازی و به دست آوردن امتیازات بیشتر می توانید اسلحه های قدرتمند دیگری را نیز استفاده کنید. شما می توانید برای کشتن هر دایناسور از اسلحه مناسب با آن استفاده کنید. به غیر از چاقو اسلحه های گرمی نظیر pistol, ak47, m4, sniper rifle, bazooka, katana در اختیار شما قرار دارد. از اسلحه های کوچکتر برای کشتن دایناسور های کوچک و از اسلحه های قدرتمندتر و بزرگتر می توانید برای نابود کردن دایناسورهایی که دارای جثه بزرگتری هستند، استفاده کنید.
‏Dinosaur Hunt: Africa Contract دارای گرافیکی بسیار عالی می باشد و این در حالی است که این بازی حجم چندان زیادی ندارد. محیط بازی و به خصوص جانداران (دایناسورها) در این بازی بسیار عالی طراحی شده اند به گونه ای که شما تصور خواهید کرد که با جاندارانی واقعی روبه رو هستید و همین موضوع کافی است تا تجربه ای بی نظیر از یک شکار دایناسور را در گوشی خود داشته باشید. به ویژه که در هنگام شکار نیز انیمیشن های شگفت انگیز و بسیار زیبایی برایتان پخش خواهد شد. این انیمیشن ها لذت شکار دایناسور! را پیش از پیش می کند و آن را واقعی تر می کند. کنترلگر بازی بسیار عالی کار شده است.
‏کنترل این بازی به صورتی انجام می شود که این امکان را فراهم خواهد کرد تا بتوانید بر روی تمام قسمت هایی که برای جلو بردن بازی لازم است، مدیریت داشته باشید و دسترسی سریعی به آنها داشته باشید. از طرفی نیز صداگذاری بازی باعث شده است تا هیجان بازی افزایش یابد. صدای تیر اندازی برای هر اسلحه متفاوت است و بسیار واقعی طراحی شده است. شنیدن صدای تیراندازی اسلحه ها در طول بازی سبب می شود تا تصور کنید که واقعا خود شما در حال شکار دایناسور هستید.
‏گیم پلی بازی به صورت اول شخص می باشد که شما به عنوان شکارچی، تنها دستها و تفنگ دستتان مشخص است.
‏همچنین این بازی برای کسانی که به دوران ژوراسیک علاقه مند هستند نیز می تواند یک بازی آموزشی به حساب بیاید. چرا که در این بازی شاهد اطلاعات دقیقی در مورد دورهء زمین شناسی ژوراسیک خواهید بود. بدون شک این اطلاعات برای علاقه مندان، می تواند بسیار آموزنده باشد.
‏ویژگی ها:
‏کنترلگر آسان و ساده شبیه سازی دایناسورها به بهترین شکل ممکن
‏انیمیشن های بسیار شگفت انگیز و جذاب در هنگام شکار و تجربه یک شکار واقعی
‏!نمایش اطلاعات دقیق و جزئیات مربوط به دورهء زمین شناسی ژوراسیک
‏ مراحل شکار چندگانه
‏دارا بودن محیطی بسیار واقع گرایانه و کم نظیراستفاده از اسلحه های مختلف نظیر چاقو و ...
Bug fixes

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
JuRASSlC
٢١ شهریور ١٣٩٩

کاشکی بازی هم مثل عکس هایش بود

۲۱ ۳
💖Rozhina😍
٧ دی ١٣٩٨

خوبه اما نمیدونم چرا مرحله ۲ به بعدش باز نمیشه

۱۰ ۷
زکریا قادری
٢٨ بهمن ١٣٩٩

اگر مثل عکساش بود چخمی داشتیم

۱۱ ۳

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده