استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
North Indian Royal Wedding Games

North Indian Royal Wedding Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۱۶
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۵
حجم۲۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده divineGames
‏‏برای خروج از بازی دختران عروسی هندی ، بازی های عروسی سلطنتی شمال هند آماده شوید
‏به مراسم عروسی سلطنتی شمال هند با مراسم بزرگ عروسی سلطنتی هند یک بازی عروسی سنتی هند برای دختران خوش آمدید. آیین های هندی مشهورترین آداب و رسوم در سراسر جهان است که بسیاری از این موارد را شامل می شود: ، آرایش عروس برای عروسی ، دکوراسیون گاجارا و کالیر ، لباس عروس (لباس عروسی هندی برای عروس) ، لباس عروس (لباس عروسی هندی برای مردان) ، ورمالا. دکوراسیون و مانداپ برای عروسی ، دکوراسیون اتومبیل برای عروسی ، Jaan Aagman ، Doli ، ورود عروس ، Kanyadaan ، Varmala ، Hast Melap در عروسی هندی ، گات بندبان در ازدواج هندی ، Joota Chupai Rasam (کفش پنهان) ، عروسی هندو Saptapadi هفت Pheras ، Kansar ، آخاندا صباغیاواتی بهاوا ، منگل سوترا ، دن داخلی.
‏آیا شما آماده یاری دادن به یک دختر هندی هستید تا مانند شاهزاده خانم عروسی خود را زیبا به نظر برسد؟ بازی این طراح شگفت انگیز عروسی هند sarees بازی آرایش سالن زیبایی مد را با طراح هندی sarees سالن مد برای بازی عروسی بازی کنید.
‏بیایید تن فعالیت های makeover انجام دهیم و این دختر را مانند ملکه و پسر سلطنتی به نظر بیاوریم تا مانند شاه سلطنتی شاهزاده ای جذاب به نظر برسند. به این دختر عروسی شایان ستایش هندی کمک کنید تا با تبدیل شدن به یک سبک زیبایی ، زیبایی خود را در یک سالن جادویی انجام دهد و او را با افسانه های جدید با روند جدید هندوستان جلوه دهد ، یک آرایش شاهزاده خانم زیبا به او بدهید تا به او کمک کند تا خیره کننده به نظر برسد.
‏در این بازی سالن مد هندوستان ، از تعامل ، گپ زدن بین زوج ، کلاله طراحی مانند سالن عروسی punagu ، طراحی دست و پا حنا mehendi و جواهرات مانند النگو ، حلقه ، حلقه و غیره برای دکوراسیون ، ایده آل برای آرایش عروسی با طراحی مو استفاده کنید. برای ظاهر زیبا ، و سبک های مختلف لباس پوشیدن عروس و داماد را برای روز خاص زندگی خود امتحان کنید.
‏سپس بهترین سارای طراح هندی را به همراه لوازم جانبی تطبیق مانند النگو ، تزئینات ، حلقه و موارد دیگر برای دختر عروسی در این بازی سالن مد انتخاب کنید. در این بازی آرایش Dressup Salon Beauty Girl Girl Indian Girl Dressup دختر هندی با بهترین مدل مو ، لنزهای چشم ، سایه چشم ، رژ لب و موارد دیگر زیباتر به نظر می رسد.
‏بهترین بازی سالن مد هند را انجام دهید و کالیر را با استفاده از خلاقیت خود رقم بزنید و آن را با لوازم جانبی مختلف تزئین کنید تا مانند عروس پرنسس عروس آرایش زیبایی ببخشد. جدیدترین طراح و لباس مجلسی Choli برای لباس شاهزاده خانم و لباس مو برای طراحی آرایش مو دخترانه هندی و نمای شگفت انگیز گاجارا برای عروسی جنوب هند. دکمه دستی و دکوراسیون آخرین طرح mehndi را برای بخش آرایش عروسی هندی برای آرایش دختر زیبا انتخاب کنید. دکوراسیون و رسام کالیبر پنجابی را همه می شناسند. دست حنا مهدی و دکوراسیون و پا حنا mehendi و دکوراسیون برای آرایش عروس در سالن لباس عروس عروس.
‏به او کمک کنید تا یک پیراهن تطبیق دهنده با سارای هندی را انتخاب کند و از مدلهای مختلف مو در سالن makeover نیز استفاده کند و به شکل ناخن جذاب در بخش هنری ناخن بدهید. زیبا ترین ساروها و لباس های عروسی هندی که در این سالن مد در عروس هندی عروسی هندی ترتیب داده اید چت زن و شوهر ازدواج.
‏نمودار عکس در مکانهای مختلف برای انتخاب پس زمینه مورد علاقه خود برای عکسهای که بازتابی از حافظه آنها با عشق عروسی هندی با Arrange Marriage است.
‏سالن لباس عروسی دامادی که به داماد خوش تیپ می دهد مانند یک شاهزاده جذاب است.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏نامزدی عروسی هندی
‏آرایش عروس
‏سالن لباس عروس
‏آرایشگاه عروسی داماد
‏رفع اشکالات جزئی

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده