استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Soccer Footbal Worldcup League

Soccer Footbal Worldcup League

نسخه۹.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۱
تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۳۴
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Droid Loft Games
‏‏لیگ قهرمانان جام جهانی فوتبال فوتبال
‏اگر واقعاً می‌خواهید قهرمان فوتبال شوید و مهارت‌های خود مانند شوت‌زنی، دریبل زدن، ضربه زدن به گل را بهبود ببخشید، می‌توانید این بازی جدید و پرطرفدار اندروید را به صورت رایگان دانلود کنید. در این بازی می توانید تاکتیک های جدیدی را یاد بگیرید. شما می توانید در مقابل حریفان خود به فوتبال ضربه بزنید. شما تکل های جدید یاد می گیرید و با کنترل های شگفت انگیز طفره می روید. ممکن است بازی‌های 11 نفره زیادی انجام داده باشید، اما این بازی از این جهت متفاوت است که هدف شما در این بازی موبایلی یادگیری تاکتیک‌های جدید است.
‏در این لیگ ستارگان حرفه‌ای فوتبال، تماشاگران مهارت شگفت‌انگیز فوتبال شما را تشویق می‌کنند. در این بازی موبایل چالش برانگیز می توانید بازیکن خود را مانند سایر بازی های واقعی 11 بازیکن در استادیوم قرار دهید. شما ممکن است بسیاری از مسابقات جام جهانی فوتبال و لیگ های ستارگان فوتبال را دیده باشید که در آن بازیکنان برای دفاع از گل یا گلزنی تکل می زنند و طفره می روند. مانند آن لیگ های ستارگان فوتبال در این بازی، شما ستاره ای خواهید بود که باید از گل ها دفاع کند، اما همچنین مهارت های استاد خود را برای زدن گل های شگفت انگیز در برابر بهترین دفاع فوتبال جهان نشان می دهد. در این بازی شما باید بهترین مهارت های دریبل و جاخالی خود را به نمایش بگذارید. در فوتبال واقعی قبل از بازی واقعی، لیگ های مقدماتی و پنالتی های مختلف داریم. در این بازی شما مانند یک بازی مقدماتی در پای طلایی بازی خواهید کرد که در آن باید بهترین عملکرد خود را برای قهرمان شدن در جام جهانی فوتبال انجام دهید.
‏در این لیگ قهرمانان ستارگان جام جهانی فوتبال، حالت های مختلف بازی خواهید داشت. شما هم مثل یک مدافع و هم مهاجم بازی خواهید کرد. اگر می خواهید در رشته های فوتبال یک قهرمان فوق العاده باشید، می توانید با دانلود این بازی فوق قهرمان شوید. شما باید در زمان چالش برانگیز در برابر دفاع دیوار و دروازه بان ساده گل و تیرک دروازه به ثمر برسانید. از طرفی باید در مقابل حریفان از گل دفاع کنید. اکنون می‌توانید از به‌روزرسانی زمستانی کریسمس جدید با دروازه‌بان بابانوئل لذت ببرید و با هدایای کریسمس سرگرم شوید و با بازی فوتبال جدید در محیط برفی بازی کنید.
‏اگر می‌خواهید استعداد فوتبال خود را مانند دروگبا ارتقا دهید و می‌خواهید یک دریبل‌باز واقعی شوید، پس می‌توانید باید دنبالش رفت این بازی مانند یک احساس فوتبال است که مدام در حال افزایش است. شما در واقع می توانید ترفندهای خود را در تمرین فوتبال واقعی بهبود بخشید. اگر می خواهید تیم خود را مانند شالکه حفظ کنید، می توانید این بازی فوتبال جیبی را دانلود کنید. این بازی حس شما را درخشان می کند. برای نصب این برنامه فقط باید دکمه فوتبال را فشار دهید. در آپدیت جدید چیزهای فوتبال چپاس را در این فوتبال آرکید اضافه کرده ایم. اگر می‌خواهید به یک نوع فوتبال جهان تبدیل شوید، این چالش با فیزیک واقع‌بینانه را بپذیرید.
‏ویژگی‌های بازی
‏توپ‌های فوتبال سفارشی خود را انتخاب کنید
‏* دروازه‌بان جدید پیشرفته، تا زمان سختی را برای شما رقم بزند.
‏* محیط فوتبال سه بعدی خیابانی جدید.
‏* شما می توانید پوسته های مختلف و احساسات رقصیدن داشته باشید.
‏* می توانید فوتبال سفارشی خود را با طرح های مختلف داشته باشید.
‏* همچنین می توانید بافت توپ را تغییر دهید.
‏خودتان را انتخاب کنید تیم مورد علاقه.
‏* می‌توانید تیم‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
‏* می‌توانید با توجه به تیم‌های فوتبال خود یکنواخت تنظیم کنید.
‏* می‌توانید فوتبال را به اطراف بکشید.
‏‏بازیکنان سفارشی جدید اضافه شدند.
‏فوتبال های جدید و چندین پوسته دروازه بان جدید برای جام جهانی
‏Dance Emotes اضافه شدند
‏محیط خیابانی جدید فوق العاده

نظرات و امتیاز ها

۳۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی رضا
٢٩ تیر ١٤٠٢

خیلی‌بده‌اگه‌میخاید‌نسب‌نکنید

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر سیروس برومندنژاد
٢ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ کیفت بالا

میپسندم۳۰ نمیپسندم۱۵
عکس کاربر محمد حسین
٢٥ اسفند ١٤٠١

اصلا بدرد نمیخوره نسب نکنید اون یک ستاره فقط بره اینکه نظرو سبت کنه

میپسندم۴۸ نمیپسندم۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده