استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
درس یار(مدیریت زمان مطالعه)

درس یار(مدیریت زمان مطالعه)

مدیریت زمان مطالعه

نسخه۵.۹۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۲
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۳۸۲
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده ایده پردازان درفک
‏‏✓ بزرگترین آپدیت درس‌یار تا به امروز
‏✓ اضافه شدن برنامه ریزی خودکار با استفاده از هوش مصنوعی
‏✓ اضافه شدن زمان‌بندی خودکار درس‌ها
‏نرم افزار درس‌یار دستیار درس خواندن شماست.
‏ما در درس‌یار امکانات متنوعی قرار داده ایم تا مثل یک دستیار هر لحظه کنار شما بوده و با ایجاد انگیزه و گزارش و تحلیل درس خواندن شما، باعث افزایش بازدهی مطالعه شود.
‏درس‌یار
‏درس‌یار با امکانات بسیار کاربردی خود این قابلیت را دارد که علاوه بر هدفمند کردن مطالعه، در شما انگیزه نیز ایجاد کند. در ادامه به برخی از امکانات درس‌یار اشاره می‌کنیم:
‏تحلیل زمان مطالعه
‏درس‌یار با تجزیه و تحلیل زمان مطالعه، آمارهای فوق‌العاده‌ای به شما ارایه می‌کند تا بتوانید براحتی نتیجه‌گیری کنید که روند مطالعه چطور پیش می رود؛ که از آن جمله می‌توان به محاسبه میانگین مطالعه، مقایسه با روزها و هفته‌های پیش، محاسبه بیشینه زمان مطالعه و ... اشاره نمود.
‏برنامه‌ریزی خودکار با استفاده از هوش مصنوعی
‏با دریافت زمان های آزاد در هفته و لیست درس های مورد مطالعه با استفاده از هوش مصنوعی برای کاربر برنامه ریزی می شود.
‏افزودن هدف گذاری (زمان‌بندی خودکار)
‏در این بخش یک بازه زمانی به همراه میزان ساعت مطالعه و لیست درس ها از کاربر دریافت می شود و بعد از برنامه ریزی مشخص می شود در بازه مورد نظر هر درس به چه میزان باید مطالعه شود.
‏گزارشات
‏بی شک یکی از بهترین ابزارها برای مشاهده روند مطالعه انواع گزارشات در قالب نمودارها می‌باشد. درس‌یار این کار را برای شما با تنوع نموداری که دارد به نحو احسنت انجام می‌دهد. درس‌یار نمودارهای زیادی دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اطلاعات ارزشمندی را به صرف کمترین زمان، با یک نگاه بدست بیاورید. از جمله نمودارهای درس‌یار می‌توان به نمودار دایره برحسب درس، نمودار میله ای بر حسب روزهای هفته، نمودار میله ای بر حسب ماه، نمودار دایره‌ای برحسب روزهای هفته و... اشاره نمود.
‏زمان‌سنج
‏درس‌یار برای محاسبه دقیق زمان مطالعه برای شما زمان‌سنج نیز فراهم کرده است و با تعاملی که با ورود اطلاعات به درس‌یار دارد، گامی دیگر در صرفه‌جویی در وقت شما برداشته است.
‏یادداشت و یادآور
‏در خلال مطالعه گاهی نیاز به یادآوری نکته ای و یا یادداشت برداری مطلبی می‌باشد؛ درس‌یار برای حل این نیاز امکان یادداشت و یادآور داخلی را برای شما فراهم کرده است تا بدون نیاز به نرم‌افزار اضافه‌تر به این مهم دست پیدا کنید.
‏برنامه زمانی
‏با اتمام هر ترم و یا سال تحصیلی درس‌یار به شما امکان مدیریت جداگانه آن را بدون اینکه تداخلی با ترم قبل داشته باشد را می‌دهد. کافی است برای ترم یا سال تحصیلی جدید یک برنامه زمانی جدید تعریف نمایید.
‏کنکور،شاگرد اول،ایجاد انگیزه،مطالعه،درس،گزارش روند مطالعه،پشتیبان گیری آنلاین،بکاپ،تحلیل زمان مطالعه،برنامه زمانی،کنکور،برنامه ریزی،مشاوره،تست،دبیرستان،راهنمایی،پیش دانشگاهی، برنامه‌ریزی خودکار، زمان‌بندی خودکار، شاگرد زرنگ، امتحانات، یادگیری، نمره بهتر، همکلاسی
‏‏رفع برخی مشکلات

نظرات و امتیاز ها

۱,۳۸۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Raha
٩ بهمن ١٤٠٢

‏✓ تقسیم بندی ‏✗ خودکار بودم برنامه ریزی برنامه خوبی هس ولی تنها مشکلی که داره برنامه ریزیش هستش اونطور ک باید دری بخونم نمیشه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر فاطمه
٥ بهمن ١٤٠٢

‏✓ برنامه خوبیه ‏✗ فقط در ابتدا بروز رسانی میاره اما بروز نمیشه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر "SaSan"
٣٠ دی ١٤٠٢

درود ، جزو برترین برنامه ها برای مدیریت زمان مطالعه ؛ مچکرم. 1-دارای تنظیم مطالعه ها انجام شده برای درس ها. ✓ 2-امکان ایجاد برنامه ریزی با توجه به ضرایب درس ها. ✓ 3-دارای جملات مثبت در سر برنامه بعد از ورود به برنامه. ✓ 4-دارای ایجاد اهداف برای صفحات مطالعه دروس. ✓ راضی باشید ، بدرود.

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده