خانه برنامه عکس و فیلم
Beard Man - Beard Styles & Beard Maker

Beard Man - Beard Styles & Beard Maker

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۴.۶۶
تعداد نظرات۳۰۲
سازنده Droid-Developer
نسخه۵.۳.۴
حجم۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۰۲
‏‏نرم افزار اندروید Beard Photo Editor – Hairstyle یک نرم افزار جالب برای ویرایش عکس مردان می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توان عکس آقایان را تغییر داد و برای آنها ریش و موی خاص طراحی کرد و تصاویر شگفت انگیزی ایجاد نمود. در این نرم افزار بیش از ۴۰ مدل موی مردانه شیک وجود دارد و شما می تواند هر مدلی را که دوست داردی روی چهره خود امتحان کنید مانند موهای بلند؛ کوتاه؛ فرفری و …

‏علاه بر این با استفاده از گزینه تعویض رنگ مو شما قادر خواهید بود رنگ موی خود را تغییر دهید. این نرم افزار دارای بیش از ۳۰ رنگ مو مانند طلایی؛ قهوه ای؛ سبز؛ آبی و … می باشد و با توجه به سلیقه خود هر کدام را بخواهید می توانید انتخاب کنید. در واقع این نرم افزار مانند یک سالن طراحی مو برای آقایان می باشد.

‏همچنین این نرم افزار دارای مجموعه ای شگفت انگیز از عینک های آفتابی می باشد که در کنار تغییر مو و سبیل می توانید از عینک های نیز استفاده نمایید. شما می توانید عکس خود را از گالری انتخاب کنید و تغییرات را روی اعمال کنید و یا با دوربین عکس بگیرید. همچنین می توان عکس را تغییر اندازه داد و یا چرخش داد.

‏برخی از مهمترنی ویژگی های نرم افزار اندروید Beard Photo Editor – Hairstyle:

‏– ویرایش عکس مردان

‏– امکان طراحی ریش و موی خاص

‏– دارای بیش از ۴۰ مدل موی مردانه شیک مانند موهای بلند؛ کوتاه؛ فرفری و …

‏– قابلیت تغییر رنگ مو

‏– قابلیت تغییر رنگ سبیل

‏– دارای بیش از ۳۰ رنگ مو مانند طلایی؛ قهوه ای و …

‏– دارای مجموعه ای شگفت انگیز از عینک های آفتابی

‏– قابلیت تغییر اندازه و چرخش عکس
Improve your using experience
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟