استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Human-to-Cat Translator

Human-to-Cat Translator

نسخه۱.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۵/۱۲
تعداد دانلود۲۸ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۲۶
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Electric French Fries
‏‏گربه بازی سخت می شود؟ بلافاصله صدای خود را به صدای ملودی ترجمه کنید و توجه کیتی را دریافت کنید. با بیش از 175 نمونه کیفیت از بیش از 25 گربه، مترجم انسان به گربه جرأت می کند تا تحت تاثیر قرار دادن حتی بدترین حالت است. Translator انسان به گربه در واقع انجام تجزیه و تحلیل صوتی بر روی صدای شما (برای reals) و regurgitates meows با دقت bastardized با توجه به ورودی شما است. Translator انسان به گربه همچنین شامل کمان ویولن و تار 16-meow برای دسترسی سریع به تماس گربه معمول است. دانلود موزیک و شروع به صحبت کردن زبان لذت بخش تحریک کننده گربه ها!
‏امکانات
‏✔ 3 صدای گربه (ارتقا به 6)
‏✔ 8 تماس گربه با کیفیت بالا (قابل ارتقا تا 16)
‏✔ نمونه های از بیش از 25 kitties
‏✔ نرم افزار در واقع انجام تجزیه و تحلیل ورودی صوتی است
‏✔ پشتیبانی از تمام زبان های انسانی (به جز سواحیلی)
‏CAT CALLS
‏کمان ویولن و تار شامل 8 تماس گربه با کیفیت بالا با توجه فوری فرمان. برای تلفن های موبایل شامل انواع مختلف گربه، صدای پرنده، صداهای ماوس، purring و یک زن سبک وجلو بسیار عصبانی است.
‏لطفا توجه داشته باشید: گربه ها (و حیوانات خانگی دیگر) اغلب به صداهای تولید شده توسط این برنامه پاسخ خواهند داد. اگر حیوان خانگی شما علائم پریشانی یا تجاوز را نشان می دهد، فورا استفاده را متوقف کنید. هیچ حیوانی در ساخت این برنامه آسیب ندیده.
Minor updates to make it purrfect!

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر گرگ تنها
١٨ شهریور ١٤٠٢

برای گربه ام گذاشتم ترسید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر avisa jamshidi
٣٠ تیر ١٤٠٢

‏✓ سرگرمی دوستان باید بگم که این کار برای گربه یک ظرر داره چون گربه به تور عادی زمانی که صدای حیوان هم نوع خود را میشنود جذب میشود و به دنبال او میگردد مخصوصاً بچه گربه ها چون روحیه ی کنجکاوی دارند پس سعی کنید زیاد این کارا نکنید ما که نمیدونیم شاید توی اون صدا گربه داره اه و ناله میکند و گربه را جذب خودش میکند و به اسم های دیگر مردم ان را نام میبرند

میپسندم۹ نمیپسندم۲
عکس کاربر 😈Daniel Marsh😈
٢ خرداد ١٤٠٢

عالی نه فقط واسه گربه ها واسه مردم هم خوبه میزارشون سرکار😂

میپسندم۱۵ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند