خانه بازی خانوادگی
نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۲.۹۴
تعداد نظرات۱۶
حجم۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی خانوادگی
سازنده elegant universe

‏‏⚡️اکثر گوشی ها مولتی تاچ هستند و بازی فوق روی گوشیشون جواب میده فقط کافیه نصب کنید وببینید ایا گوشیتون مولتی تاچ تا چند نفر هست! امتحانش مجانیه :) ⚡️خیلی مواقع در جمع های خانوادگی انواع اقسام بازی ها پیش آمده که یکی از معروف ترین آن ها جرات حقیقت است که با بطری و کاغذ و.... بازی میشود ⚡️بازی شانسک یک بازی چند نفره است که یکی دیگر از ابزار های بازی حقیقت و جرات است که فقط تنها چیزی که لازم دارد این است که گوشی شما مولتی تاچ باشد(گذاشتن چند انگشت برای صفحه نمایش بطور همزمان و شناختن تعداد انگشتان توسط گوشی را مولتی تاچ میگویند که اکثر گوشی های جدید این قابلیت را دارند) قبل از شروع بازی حتما نکات مربوط به بازی را در بخش آموزش بازی شانسک در منوی اصلی مطالعه نمایید امیدواریم بتوانید لحظات خوشی را برای خودتان بسازید. ⚡️توضیح در مورد بازی: ⚡️بازی بدین صورت است که شما به صورت همزمان انگشتان خود را برروی صفحه نمایش میگذارید که بازی به صورت تصادفی و کاملا شانسی یک انگشت را انتخاب میکند که اون شخص بازنده به حساب می آیدو باید شخص انتخاب شده توسط برندگان مجازات شود برندگان میتوانند خودشان یک مجازات برای شخص در نظر بگیرند و هم میتوانند از بخش پیشنهادات ما که بعد از شناسایی شخص پدیدار میشود شخص را مجازات کنند بخش حقیقت و جرات به اختیار بازنده است که کدام یک باشد نکته:اندازه دایره ها هرچه کوچکتر باشد رزولوشن صفحه شما بالاتر میباشد.

‏‏فرم تماس با ما قرار گرفته شد
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟