خانه برنامه امور مالی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۱۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده جت شارژ
‏‏به نام خدا
‏نرم افزاری فوق العاده ساده و کاربردی!
‏# مثل همه ی شما منم کارت های عابر بانک زیادی دارم که هر از چند گاهی برای کارهای مختلف نیاز به شماره شبای خودم دارم.حتی دیده شده خانواده و دوستان هم دنبال شبای بانکی خودشون می گردن!!!
‏***این نرم افزار این امکان را برای شما با دارا بودن 32 بانک و با سرعت بالا فراهم می کند.***
‏🔔گرافیکشم بدک نیست!🔔
‏حالا (شبا) چیه؟
‏شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار ً شبا ً نامیده می شود ، شماره ای است 24 رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می کند .
‏مزایای شبا :
‏ً شبا ً جایگزین شماره حساب های فعلی نمی شود ، بلکه به عنوان یک شماره ی استاندارد در کنار آن ها قرار می گیرد .
‏برای هر حسابی که دارید ، می توانید یک ً شبا ً ی مخصوص به آن حساب دریافت کنید . ً شبا ً برای انواع حساب ها مانند جاری ، سپرده ، تسهیلات ، و نظایر آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد . وجود ً شبا ً مزایای زیر را برای مشتریان و بانک دربر دارد :
‏1- ً شبا ً تمام اطلاعات یک شماره حساب معمولی را دارد . با دانستن شبا می توانید وجه را به آن منتقل کرده یا از طریق آن پول دریافت کنید ، دون این که نگران سایر جزئیات حساب باشید .
‏2 - برای حواله هایی که از شبا در آنها استفاده می شود ، نیاز به دانستن ، ذکر و کنترل هیچگونه اطلاعاتی نظیر نام بانک ، نام یا کد شعبه ، شماره حساب ، نوع حساب و درگیری با کدهای مختلف و گوناگون ندارید .
‏تمامی این داده ها در شبا وجود دارد .
‏3 - اگر اشتباه یا سهوی در ورود شبا پیش آید ، سامانه های بانکی از اشتباه مشتری ( در اعلام شبا ) یا متصدی بانک ( در ورود اطلاعات شبا ) آگاه شده و آن را گزارش می کنند . به این معنی که اگر مشتری یا متصدی بانک یک یا چند رقم از شبا را به اشتباه وارد کند ، سیستم با کنترل محتوای شبا به او اعلام می کند که اشتباهی رخ داده است و باید ً شبا ً ی وارد شده مجددا کنترل شود .
‏این ساز و کار شبا امکان خطای مشتری و متصدی بانک در ورود اطلاعات حساب و ارسال وجه به حساب های دیگر را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد .
‏4 - سامانه های حواله الکترونیکی کشور ً ساتنا ً و ً پایا ً بر اساس شبا فعالیت می نمایند، بنابراین دانستن ً شبا ً ی حساب برای انجام حواله بین بانکها برای همه مشتریان بانک ها ضرورت دارد .
‏به زودی با آپدیت های فوق العاده ، شما را شگفت زده می کنیم ...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟