استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۱۱/۲۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۲۱
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده جت شارژ
‏‏به نام خدا
‏نرم افزاری فوق العاده ساده و کاربردی!
‏# مثل همه ی شما منم کارت های عابر بانک زیادی دارم که هر از چند گاهی برای کارهای مختلف نیاز به شماره شبای خودم دارم.حتی دیده شده خانواده و دوستان هم دنبال شبای بانکی خودشون می گردن!!!
‏***این نرم افزار این امکان را برای شما با دارا بودن 32 بانک و با سرعت بالا فراهم می کند.***
‏🔔گرافیکشم بدک نیست!🔔
‏حالا (شبا) چیه؟
‏شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار ً شبا ً نامیده می شود ، شماره ای است 24 رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می کند .
‏مزایای شبا :
‏ً شبا ً جایگزین شماره حساب های فعلی نمی شود ، بلکه به عنوان یک شماره ی استاندارد در کنار آن ها قرار می گیرد .
‏برای هر حسابی که دارید ، می توانید یک ً شبا ً ی مخصوص به آن حساب دریافت کنید . ً شبا ً برای انواع حساب ها مانند جاری ، سپرده ، تسهیلات ، و نظایر آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد . وجود ً شبا ً مزایای زیر را برای مشتریان و بانک دربر دارد :
‏1- ً شبا ً تمام اطلاعات یک شماره حساب معمولی را دارد . با دانستن شبا می توانید وجه را به آن منتقل کرده یا از طریق آن پول دریافت کنید ، دون این که نگران سایر جزئیات حساب باشید .
‏2 - برای حواله هایی که از شبا در آنها استفاده می شود ، نیاز به دانستن ، ذکر و کنترل هیچگونه اطلاعاتی نظیر نام بانک ، نام یا کد شعبه ، شماره حساب ، نوع حساب و درگیری با کدهای مختلف و گوناگون ندارید .
‏تمامی این داده ها در شبا وجود دارد .
‏3 - اگر اشتباه یا سهوی در ورود شبا پیش آید ، سامانه های بانکی از اشتباه مشتری ( در اعلام شبا ) یا متصدی بانک ( در ورود اطلاعات شبا ) آگاه شده و آن را گزارش می کنند . به این معنی که اگر مشتری یا متصدی بانک یک یا چند رقم از شبا را به اشتباه وارد کند ، سیستم با کنترل محتوای شبا به او اعلام می کند که اشتباهی رخ داده است و باید ً شبا ً ی وارد شده مجددا کنترل شود .
‏این ساز و کار شبا امکان خطای مشتری و متصدی بانک در ورود اطلاعات حساب و ارسال وجه به حساب های دیگر را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد .
‏4 - سامانه های حواله الکترونیکی کشور ً ساتنا ً و ً پایا ً بر اساس شبا فعالیت می نمایند، بنابراین دانستن ً شبا ً ی حساب برای انجام حواله بین بانکها برای همه مشتریان بانک ها ضرورت دارد .
‏به زودی با آپدیت های فوق العاده ، شما را شگفت زده می کنیم ...

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر وحیدامیدی
٢٤ آبان ١٤٠١

حدود شیش ساله که اصلا بروزرسانی نشده و رسیدگی هم نمیشه/نظرات مطالعه نمیشه/شماره تماس سازنده هم پاسخگونیست/جواب نمیده/ارتقا داده نشده/اپ انگار رهاشده /لطفاپیگیری بشه که نمیشه/نیاز به نت هم داره

میپسندم۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر داوددهستانی کلاکر
١٥ فروردین ١٤٠١

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر amirash
٢ فروردین ١٤٠١

جای بهترشدن داره فعلا تک میدم

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط