خانه برنامه کتاب
داستانهای انگلیسی جذاب

داستانهای انگلیسی جذاب

انگلیسی روجذاب یادبگیر

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده هادی صالحی
‏‏امروزه یادگیری زبان انگلیسی ، اهمیت ویژه ای پیدا کرده . خواندن داستان های انگلیسی راهی جذاب و سریع برای فراگیری زبان انگلیسی میباشد . شما می توانید با خواندن داستانهای انگلیسی ، دایره لغات خود را به راحتی افزایش داده و نحوه استفاده از آن لغات در جملات انگیسی را بصورت عملی مشاهده نمایید .
‏نکته مهم در این خصوص استفاده از داستانهایی با منابع انگلیسی است . بسیاری از داستانهای موجود ، ترجمه شده به زبان انگلیسی میباشند که ممکن است از لحاظ گرامری و نحوه استفاده در جملات ، دارای مشکل باشند .
‏گروه نرم افزاری صدرا ، نسخه اولیه نرم افزار کتاب داستانهای انگلیسی را که شامل تعدادی داستان انگلیسی از منابع اصلی انگلیسی ، میباشد ، تقدیم زبان دوستان عزیز میکند . سعی ما بر این بوده داستانها شامل کلمات متنوع و در سطوح مختلف باشند تا بیشترین بهره وری را برای شما داشته باشند . شما می توانید داستان های مورد علاقه خود را در قسمت کتابخانه من ، Bookmark نمایید .
‏این ورژن اولیه میباشد و در صورت استقبال شما زبان دوستان عزیز ، امکانات متنوع تری نیز به آن اضافه میگردد . پیشنهادها و انتقادهای شما کمک شایانی به بهبود و پیشرفت کار مااست . امید است برای شما مفید واقع شود .
‏‏تغییر در برخی ترجمه ها
‏افزودن تیم ترجمه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟