استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها کتاب
داستانهای انگلیسی جذاب

داستانهای انگلیسی جذاب

انگلیسی روجذاب یادبگیر

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۴/۱۶
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده هادی صالحی
‏‏امروزه یادگیری زبان انگلیسی ، اهمیت ویژه ای پیدا کرده . خواندن داستان های انگلیسی راهی جذاب و سریع برای فراگیری زبان انگلیسی میباشد . شما می توانید با خواندن داستانهای انگلیسی ، دایره لغات خود را به راحتی افزایش داده و نحوه استفاده از آن لغات در جملات انگیسی را بصورت عملی مشاهده نمایید .
‏نکته مهم در این خصوص استفاده از داستانهایی با منابع انگلیسی است . بسیاری از داستانهای موجود ، ترجمه شده به زبان انگلیسی میباشند که ممکن است از لحاظ گرامری و نحوه استفاده در جملات ، دارای مشکل باشند .
‏گروه نرم افزاری صدرا ، نسخه اولیه نرم افزار کتاب داستانهای انگلیسی را که شامل تعدادی داستان انگلیسی از منابع اصلی انگلیسی ، میباشد ، تقدیم زبان دوستان عزیز میکند . سعی ما بر این بوده داستانها شامل کلمات متنوع و در سطوح مختلف باشند تا بیشترین بهره وری را برای شما داشته باشند . شما می توانید داستان های مورد علاقه خود را در قسمت کتابخانه من ، Bookmark نمایید .
‏این ورژن اولیه میباشد و در صورت استقبال شما زبان دوستان عزیز ، امکانات متنوع تری نیز به آن اضافه میگردد . پیشنهادها و انتقادهای شما کمک شایانی به بهبود و پیشرفت کار مااست . امید است برای شما مفید واقع شود .
‏‏تغییر در برخی ترجمه ها
‏افزودن تیم ترجمه

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده