برنامه های کتاب

مطالعه کردن مهم است چرا که این کار افکار ما را توسعه داده، ذهن را فعال کرده و از طریق آن به منبع وسیعی از اطلاعات و تجربه های مختلف دسترسی داریم. کتابخوانی کمک می کند تا بهتر بفمیم، بیشتر یاد بگیریم و ذهن چابک تری داشته باشیم. در کنار همه ی این ها مهارت های زبانی مان هم تقویت شده، کلمات بیشتری در اختیار داریم و حرف زدن از افکارمان راحت تر می شود. ورق زدن کتاب دلخواهمان حتی برای چند دقیقه در روز می تواند به قدرتمندتر شدن ذهنمان کمک کند.

مثل خیلی از فعالیت های انسانی دیگر با ظهور موبایل ها و تبلت های هوشمند، راه و روش کتابخوانی هم دستخوش تغییر شده و این روزها در کنار کتاب های کاغذی، کتاب های دیجیتال هم کم کم به جزئی از منابع مطالعه ی ما اضافه شده اند. کتاب الکترونیکی برخلاف کتاب کاغذی حجم کمتری می گیرد، تولید آن نیاز به بریدن درخت ها ندارد و همه جا در دسترسی است. برای خواندن کتاب های الکترونیکی کافی است یک نرم افزار کتاب خوانی روی دستگاه خود داشته باشید.

طاقچه و فیدیبو دو تا از معروف ترین اپلیکیشن های کتاب خوانی دیجیتال هستند. روی این اپلیکیشن ها می توانید به انبوهی از رمان، کمیک، کتب تاریخی، آموزشی، روان شناسی، هنری و… دسترسی داشته و در صورت نیاز آن ها را بخرید. کتاب صوتی نیز یکی دیگر از شکل های مطالعه است که به تازگی رواج یافته و در این دو اپلیکیشن و اپلیکیشن های دیگر کتاب خوانی می توانید آن ها را بیابید.

برخی از اپلیکیشن های این دسته کتاب های مخصوص کودکان هستند که در آن ها داستان های صوتی و تعاملی برای کودکان قرار داده شده است و حتی رمان و کتاب رایگان در اختیارتان می گذارند.

به علاوه در صورتی که در حال آموختن زبان انگلیسی هستید و نیاز به یک دیکشنری آنلاین دارید، میتوانید بهترین و جدیدترین دیکشنری های آنلاین و آفلاین را برای ترجمه انگلیسی به فارسی را از مایکت دانلود کنید

با استفاده از مایکت می توانید جدیدترین برنامه های کتاب خوانی اندروید را دانلود و نصب کنید.

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟