استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تقویت چشم 100% عملی

تقویت چشم 100% عملی

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۵/۲۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۷
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده مهدی ویسی
‏‏سلام
‏ما این برنامه را به کسانیکه با گوشی و کامپیوتر زیاد کار میکنند شدیدا توصیه میکنیم.
‏اگر نگران بینایی فرزندان یا خواهر و برادر خود که از وسایل الکترونیکی زیاد استفاده میکنند، هستید و یا حتی برای خودتان، این برنامه بسیار برای شما حیاتی است.
‏دوست عزیز این برنامه فقط برای کسانیکه از کامپیوتر و گوشی استفاده میکنند نیست، این برنامه برای همه افراد است. حتی یک خانه دار، حتی یک کاسب، حتی یک کارگر ... .
‏کسانیکه دوست دارند نمره ی چشمشان پایین بیاید، و از شر عینک خلاص شوند، کسانیکه دوست دارند چشمانشان همیشه شاداب و بدون خشکی و قرمزی و دور از هر نوع خستگی باشد.
‏این برنامه فقط برای عینکی ها نیست برای تو هم که عینک نمیزنی بسیار ضروری است.
‏این ها هیچکدام شعار نیست.
‏مطالب زیر گفته ی ما نیست، نتایج تحقیقات مخصصان این زمینه است:
‏وقتی چشم را ورزش میدهید، ماهیچه های چشم را بالا و پایین و یا چپ و راست میکنید، با این حرکات میتوانید عضله های کنترل کننده حرکت های چشم را تحریک کرده و با کمک میکنید تا دید صحیح در چندین نقطه تشکیل شود.
‏مزیت این حرکات ورزشی این است که شما به چشم خود می آموزید تا به روش های دیگر بهتر ببیند.
‏یا ورزش مشکلات بینایی را از بین میبرد؟
‏با اینکه گفته میشود ورزش نمیتواند آناتومی چشم را تغییر دهد و قدرت رفع بیماری های چشمی را ندارد، اما گروهی از محققان آمریکایی به سر پرستی دکتر دبلیو موریس، که See Clearly Method را عرضه کرده بودند، با انجام تحقیقات علمی ثابت کردند که روش آنها بی تاثیر نیست.
‏دکتر موریس، 21 نفر در سنین 14 تا 80 ساله که به نزدیک بینی مبتلا بودند را به مدت 6 هفته مورد آزمایش و بررسی قرار داد. 9 نفر از 21 نفر پس از انجام تمرینات ارائه شده در این کیت، بهبود چشمگیری را نشان دادند. در 11 نفر هم تغییرات کمی در مشکل نزدیک بینی ایجاد شده بود.
‏7 نفر از این افراد عینک و لنزهای تماسی خود را کنار گذاشتند و 11 نفر هم نیاز کمتری به عینک داشتند.
‏با این تفاسیر میتوان گفت که ورزش دادن چشم میتواند به مقدار قابل توجهی مشکلات نزدیک بینی و دوربینی اشخاص را تغییر دهد و مشکلات چشمی را بهبود ببخشد و با عث پایین آمدن شماره چشم شما شود.
‏این برنامه شماره تمریناتی است که در هر لحظه و در هر موقعیتی شما میتوانید از آن استفاده کنید.</p>
‏در خانه هستید؟
‏با کامپیوتر کار میکنید؟
‏با گوشی کار میکنید؟
‏دارید شبکه های اجتماعیتان را چک میکنید؟
‏در اداره هستید؟
‏در دانشگاه هستید؟
‏داخل مغازتون نشتید؟
‏تو حیاط خونتون هستید؟
‏و ... .
‏برنامه ای ساختیم که جای هیچ بهانه ای را برایتان باقی نگذاشتیم، تا از زیر تمرینها در برید.
‏شما کافیه که در روز سه بار از برنامه استفاده کنید، هر بار به مدت حداکثر دو دقیقه، یعنی شما روزی شش دقیقه در هرجا و مکانی میتونید چشمانتون را تقویت کنید.
‏از جمله قابلیت های دیگر این برنامه هنگام کار با گوشی و کامپیوتر و یا دیگر وسایل الکترونیکی میباشد ک ه از مهم ترین دلایل ضعف چشم هستند، با فعال کردن این قابلیت برنامه هر 20 دقیقه به مدت 1 دقیقه به شما تمرین میدهد ک هخستگی چشمانتان برطرف، و از ضعف چشمتان جلوگیری میکند، و باعث تقویت و شاداب بودن چشمتان میشود.
‏دوست عزیز برنامه ی پیش روی شما ساده و بسیار کار با آن راحت میباشد ما بهترین تمرینات و مطالب را جمع آوری کردیم و از قرار دادن تمرینات و مطالب بی کیفیت و اضافی خودداری کردیم.
‏هزینه ی این برنامه 1/8 هزینه ی ویزیت یک چشم پزشک نیست، این در حالی است که تمامی چشم پزشکان دنیا به ورزش چشم باور دارند.
‏امیدوارم توانسته باشیم که خدمتی به بهبود و سلامت چشم شما عزیزان کرده باشیم.
‏شیوه ی استفاده از برنامه:
‏روزی سه مرتبه برنامه را باز کن و باتوجه به موقعیتت یکی از گزینه های موجود را انتخاب کن، و تمرینات آن را انجام بده، هر قسمت تمرینات آن در حد دو دقیقه میباشد.
‏اگر با گوشی یا کامپیوتر کار میکنی، گزینه ی با کامپیوتر یا گوشی کار میکنم را فعال کن، برنامه بطور اتوماتیک هر 20 دقیقه یکبار به مدت 1 دقیقه به شما تمرین میدهد.

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Beny-_-amin:'(09
٢٨ دی ١٤٠١

بجای اینکه چشمام بهتره شه بدترهم شد

میپسندم۷ نمیپسندم۴
عکس کاربر افشین
٦ شهریور ١٤٠١

خیلی خوبه دست سازندش درد نکنه به شما هم توصیه میکنم که نصب کنید مثلا اونایی همش سرشون داخل گوشی هست یکم چشماشون نزدیک بین شده بدرد میخوره عالی .

میپسندم۷ نمیپسندم۱
عکس کاربر molood
٢٩ آذر ١٤٠٠

عالی خیلی خوبه

میپسندم۷ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده