خانه برنامه سبک زندگی
نسخه۱.۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۸/۲۳
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۶۴
تعداد نظرات۱۱
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده فناوری اطلاعات اعمار

‏***** بارداری ، سیسمونی نوزاد و لوازم کودک *****

‏نیاز زوج های جوان و والدین آنها به اطلاعاتی در زمینه مبحث بارداری و برندهای سیسمونی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. با توجه اطلاع رسانی ضعیف مراکز خدمات درمانی و فروشگاه های سیسمونی و در دسترس نبودن آسان اینگونه اطلاعات در کشور و پرطرفدار بودن گوشی ها و تبلت های هوشمند اندروید و اینترنت بر آن شدیم تا نرم افزار اندروید بارداری و سیسمونی مرتبط با این موضوع را با ویژگی های خاص و منحصربه فرد که تاکنون ارائه نشده است بصورت رایگان منتشر و ارائه کنیم.

‏بخشهای مختلف نرم افزار عبارتند از :

‏1. قبل از بارداری شامل اطلاعاتی در زمینه : فاکتور سن، سابقه فامیلی، رژیم غذایی، ارزیابی آزمایشگاهی و...

‏2. دوران بارداری شامل اطلاعاتی نظیر : تغییرات هورمونی، حرکات جنینی، تست غربالگری، درد پشت کمر و...

‏3. تقویم هوشمند هفته به هفته بارداری : این قسمت دارای یک تقویم هوشمند هفتگی بسیار قوی است که شامل : وضعیت جنین و مادر و تصویر بدن هر دو، نکات مربوط به سلامتی، فعالیت های ورزشی، هشدارهای پزشکی، تغذیه و توصیه های دینی مرتبط با هر هفته می باشد.

‏4. متخصصین و اطلاعات بیمارستانی و درمانی : در این بخش اطلاعات کاملی از انواع بیمه های درمانی، متخصصین زنان و زایمان، مامایی و نازایی همراه با کلیه مراکز، بیمارستان ها، کلینیک های تخصصی و آزمایشگاه ها و مراکز سونوگرافی و اطلاعات مورد نیاز برای ارتباط با متخصصین و پزشکان استان تهران قید شده است.

‏5. نمایش محصولات برند های سیسمونی نوزاد شامل: پوشاک، لوازم بهداشتی، لوازم اتاق کودک، سرویس خواب ، اسباب بازی و فانتزی، کفش، محصولات برندهای البسه حاملگی با قابلیت مشاهده مشخصات هر محصول که دارای تصویر و اطلاعات متنی می باشد، این اطلاعات بصورت ماهیانه بطور خودکار در نرم افزار و وب سایت بروزرسانی می گردند.( توجه داشته باشید برای بررسی محصولات نیاز به اینترنت خواهید داشت)

‏ضمنا کلیدی با نام'از کجا بخرم'در وب سایت و نرم افزار تعبیه شده تا کاربر براحتی بتواند برای خرید به اطلاعات فروشگاه ها و دفاتر مرکزی فروش دسترسی داشته باشد. (این بخش نیز نیاز به اینترنت دارد)

‏6. بخش اسامی نوزاد شامل: دسته بندی اسامی نوزاد پسر، دختر، اسامی مشترک و برای اولین بار اسامی نوزاد دوقلو پسر-دختر، پسر-پسر و دختر-دختر.

‏‏مشکلات بخش های سیسمونی نوزاد و لوازم کودک مرتفع شد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟