خانه برنامه‌ها سبک زندگی

برنامه های سبک زندگی

هر کدام از ما سلایق و معیارهایی برای زندگی داریم؛ برایمان مهم است که چه نوع لباسی بپوشیم، با چه افرادی سر و کار داشته باشیم، چه نوع وسایلی برای خانه بخریم و چه فیلم و سریال هایی را تماشا کنیم. مجموع این سلایق و معیارها سبک زندگی ما را تشکیل می دهند. اپلیکیشن های این دسته هم به شما کمک می کنند تا سبک زندگی مورد علاقه ی خود را دنبال کرده و مثلاً کارهای روزمره تان را راحت تر انجام بدهید.

اپلیکیشن های اندرویدی در سال های اخیر به قدری پیشرفت کرده اند که آثار آن ها را در بخش های مختلف زندگی روزمره خود مشاهده می کنیم. مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت می کنید یا به چه موضوعی علاقه دارید، به احتمال زیاد برنامه یا برنامه هایی متناسب با نیاز شما در استورهای اندرویدی وجود دارد. مسلما هرکدام از ما نیز با توجه علایق، اهداف و محیطی که در آن زندگی می کنیم سبک زندگی منحصر به فرد خود را داریم. همانطور که گفتیم تنوع برنامه های اندرویدی نیز بسیار بالاست و موضوعات مختلفی را پوشش می دهند که سبک زندگی نیز یکی از آن هاست.

برنامه های سبک زندگی همان طور که از اسمشان پیداست به شما در انجام اموری که مستقیما زندگی روزمره شما را تحت تاثیر قرار می دهند، کمک می کنند. از نظافت منزل و تغییر دکوراسیون تا کارهای شخصی که هر کدام از ما در طول روز انجام می دهیم در محدوده واژه سبک زندگی قرار می گیرد که اتفاقا دایره وسیعی نیز دارد. حالا برای این که امور مربوط به سبک زندگی خود را بهتر انجام دهید و همچنین با ایده های نو نیز آشنا شوید ما به شما اپلیکیشن های بخش سبک زندگی را معرفی می کنیم که می توانند در مواقع بسیاری کاربردی باشند.

اجازه بدهید ابتدا به سراغ ظاهر خانه برویم که معمولا هرکسی آن را طبق سلیقه و علایق خود تزئین می کند. اما همانطور که می دانید طراحی داخلی و دکوراسیون یک کار تخصصی است که البته نیاز به خلاقیت نیز دارد. برنامه های دکوراسیون خانه اندروید دقیقا ترکیبی از ایده های نو و خلاقیت را در اختیار شما قرار می دهند تا از فضایی که در اختیار دارید بهترین استفاده ممکن را ببرید. اپلیکیشن پینترست (Pinterest) را شاید بتوان محبوب ترین برنامه این دسته دانست که در آن کاربران (از افراد معمولی تا متخصصین طراحی) ایده های خود را در قالب تصاویر با سایرین به اشتراک می گذارند. همچنین برنامه های دیگری نیز در این بخش قرار دارند که به صورت تخصصی روی طراحی داخلی خانه و تغیر دکوراسیون تمرکز می کنند و شما را مرحله به مرحله برای رسیدن به مدل مورد نظرتان راهنمایی می کنند. بنابراین شما با نصب برنامه های طراحی دکوراسیون اندروید می توانید متناسب با سبک زندگی خود بهترین مدل ممکن را برای خانه تان انتخاب کنید.

اما بعد از این که دکور خانه خود را طراحی کردید نوبت به نظافت و خدمات منزل می رسد. معمولا بسیاری از افراد نظافت خانه را خودشان به عهده می گیرند اما امروزه با گسترش شرکت های خدماتی و نظافتی برخی از افراد این کار را به شرکت ها می سپارند. شما می توانید با استفاده از برنامه های خدماتی اندروید نظافت خانه خود را به شرکت های مختلف بدهید و در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. البته خدماتی که این اپلیکیشن ها ارائه می دهند تنها مربوط امور نظافت نمی شود و تقریبا تمام امور مربوط به خانه و حتی وسایل نقلیه شما را در بر می گیرد. به طور مثال اگر ماشین یا موتور شما خراب شده می توانید با استفاده از این برنامه ها تعمیرکار مورد نظر را به خانه بیاورید تا مشکل شما را برطرف کند. سایر بخش های منزل نیز معمولا مشکلا ریز و درشت دیگری دارند که برای هرکدام نیاز به یک متخصص داریم. برای هر کدام از این مشکلات تعمیراتی یا نظافتی می توانید به برنامه های خدمات منزل مراجعه کنید.

حالا کمی بیشتر به جنبه های شخصی برنامه های سبک زندگی اندروید نزدیک می شویم. شست و شوی لباس همیشه یکی از سخت ترین کارها بوده است که البته با پیشرفت تکنولوژی کمی آسان تر شد اما همچنان می تواند چالش روزانه ای برای افراد باشد. از این رو برخی از برنامه های دسته بندی سبک زندگی به طور خاص روی این موضوع تمرکز کرده اند. این اپلیکیشن ها که در واقع یک خشکشویی آنلاین هستند، سفارشات شست و شوی لباس شما را دریافت می کنند و پس از آن لباس های شسته شده را درب منزل به شما تحویل می دهند.

در انتها نیز به سراغ سلامت ذهن و برنامه های این بخش می رویم که با توجه به مشغله ها و چالش هایی که به صورت روزانه با آن ها سر و کار داریم، بسیار مهم و حیاتی به نظر می رسند. مراجعه به روانشناس و دریافت مشاوره در زمینه های مختلف تا چند سال قبل از محبوبیت چندانی بین مردم برخوردار نبود و حتی برخی به آن دید منفی نیز داشتند. اما امروزه بسیاری از افراد برای اطمینان از سلامت روانی خود و مقابله با چالش ها و مشکلات احتمالی به روانشناس مراجعه می کنند یا حداقل در خانه تمارین و نکات توصیه شده را انجام می دهند.

بنابراین نمی توان از برنامه های سبک زندگی اندروید صحبت کرد و حرفی از اپلیکیشن های مشاوره و آرامش ذهن نزد. شما با استفاده از این برنامه ها می توانید بدون مراجعه حضوری به روانشناس وقت مشاوره آنلاین بگیرید و مشکلات خود را از این طریق مطرح کنید. همچنین اپلیکیشن های تمرین ذهن اندروید به شما در انجام امور مدیتیشن (Meditation) کمک می کنند تا در هیاهوی زندگی شلوغ روزمره بتوانید در جهت آرامش ذهن نیز قدمی بردارید.

با استفاده از برنامه های موجود در دسته بندی سبک زندگی مایکت می توانید به خدمات متنوعی دسترسی داشته، کارهای روزمره را راحت تر انجام دهید و به سلامت ذهنی و روانی خود کمک کنید!

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.