برنامه های سبک زندگی

هر کدام از ما سلایق و معیارهایی برای زندگی داریم؛ برایمان مهم است که چه نوع لباسی بپوشیم، با چه افرادی سر و کار داشته باشیم، چه نوع وسایلی برای خانه بخریم و چه فیلم و سریال هایی را تماشا کنیم. مجموع این سلایق و معیارها سبک زندگی ما را تشکیل می دهند. اپلیکیشن های این دسته هم به شما کمک می کنند تا سبک زندگی مورد علاقه ی خود را دنبال کرده و مثلاً کارهای روزمره تان را راحت تر انجام بدهید.

گروهی از اپلیکیشن های این دسته به خدمات منزل اختصاص دارند. اگر برای شما هم نظم و تمیزی در خانه مهم است، یا برای تعمیر و بازسازی منزل نیاز به کمک یک متخصص دارید، می توانید از این گروه از اپلیکیشن ها استفاده کنید. در این بین برنامه هایی وجود دارند که در آن ها می توانید برای انواع و اقسام کارهای منزل از تعمیر در و پنجره و کابینت گرفته تا سرویس موتورخانه و دستشویی و حمام و… نیروی متخصص پیدا کنید. همچنین می توانید سرویس هایی را پیدا کنید که به صورت آنلاین خشکشویی های نزدیک را نمایش داده و کار حمل و نقل لباس ها را هم انجام می دهند.

اگر دوست دارید دکوراسیون خانه یا اتاق خواب خود را تغییر دهید و نیاز به ایده های جدید دارید هم می توانید از اپلیکیشن های این دسته استفاده کنید. برنامه هایی مثل Homestyler و یا Pinterest و نمونه های ایرانی دیگر پر از ایده های جدید و خلاقانه برای چیدمان وسایل در اتاق، رنگ کردن دیوارها و یا قاب عکس ها و آویزهای زینتی هستند.

اگر آدمی هستید که سلامت ذهنی و روانی برایتان اهمیت دارد و دوست دارید زمانی را در طول روز به مدیتیشن اختصاص داده و یا از یک روانشناس و مشاور متخصص کمک بگیرید، در این دسته اپلیکیشن های متنوعی در اختیارتان است. این اپلیکیشن ها می توانند به شما در پیدا کردن آرامش ذهنی و ریلکس کردن کمک کنند. گروه دیگری از این برنامه ها به شما کمک می کنند تا از بین مشاوران و روانشناسان متخصص یکی را انتخاب کرده و به صورت آنلاین یا حضوری با آن ها در ارتباط باشید.

با استفاده از برنامه های موجود در دسته بندی سبک زندگی مایکت می توانید به خدمات متنوعی دسترسی داشته، کارهای روزمره را راحت تر انجام دهید و به سلامت ذهنی و روانی خود کمک کنید!

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟