استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
10.000 کلمه کاربردی انگلیسی لغتچی

10.000 کلمه کاربردی انگلیسی لغتچی

حفظ سریع لغات زبان

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۵
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۷
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده جواد زمانی
‏‏- نرم افزار لغتچی دارای ظاهری ساده است اما دو الگوریتم جهت حفظ لغات در آن تعبیه شده که اولی وظیفه سپرده شدن لغت به حافظه کوتاه مدت و دومی وظیفه سپردن لغت به حافظه بلند مدت را بر عهده دارد. این دو الگوریتم در کنار هم مهمترین ویژگی این نرم افزار یعنی سرعت بالا در حفظ دائمی لغات را ایجاد می کند.
‏- ویژگی بعدی نرم افزار محیط ساده آن می باشد که باعث افزایش تمرکز حین مطالعه می گردد.
‏- یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار امکان اضافه کردن لغت انگلیسی توسط کاربر می باشد. کاربر قادر خواهد بود تا 2000 لغت را به نرم افزار اضافه کند.
‏سایر ویژگی های نرم افزار:
‏- تلفظ لغات با کلیک بر روی متن انگلیسی کلمه
‏- امکان انتخاب تلفظ انگلیسی یا آمریکایی
‏- در صورت نیاز به مطالعه متون انگلیسی مرتبط با یک لغت می توانید روی دکمه مربوطه کلیک کنید و جملات و معانی آن را به صورت آنلاین در دیکشنری آکسفورد مشاهده نمایید.
‏- بر اساس تجربیات سایر کاربران، با روزانه دو ساعت تلاش طی مدت یک ماه می توان تعداد 2000 لغت را با این نرم افزار به حافظه بلند مدت سپرد.
‏- کاربر می تواند با مراجعه به قسمت آمار یادگیری، تعداد لغات حفظ شده خود را مشاهده کند.
‏*** نکته: لغات در این نرم افزار به ترتیب میزان کاربرد و سادگی مرتب شده اند. بنابراین 300 لغت ابتدایی این نرم افزار برای اکثر کاربران آشنا و بسیار ساده هستند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- اصلاح برخی لغات

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید