استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
Zen Match

Zen Match

آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۲/۲۶
حجم۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Moon Active
این اپلیکیشن به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (کمیته فیلترینگ) از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

در عین حال می‌توانید اپلیکیشن مایکت را روی گوشی خود نصب کنید و به آخرین نسخه هزاران برنامه و بازی اندرویدی، با سرعت بالا و ترافیک نیم بها دسترسی پیدا کنید

مایکت
۱۱ مگابایت
۵۰ میلیون
۴.۶
۸۹۷,۴۱۵
‏‏بازی Zen Match به مدت 10 دقیقه در روز ذهن شما را تیزتر می کند و شما را برای زندگی روزمره و چالش های خود آماده می کند!
‏از این بازی فال ماهجونگ با کاشی لذت ببرید، در طول روز لحظه ای آرامش داشته باشید تا ذهن خود را آرام کنید و مغز خود را تقویت کنید. ذهن خود را با یک سری سطوح تطبیق کاشی تیز کنید که به تدریج دشواری پازل را افزایش می دهد. استراحت کنید و از مناظر زیبای پس‌زمینه لذت ببرید و از خلاقیت خود برای تزئین اتاق ذن خودتان برای استراحت استفاده کنید!

ویدئو معرفی بازی

‏خودتان را با این بازی اعتیادآور الهام گرفته از فال ماهجونگ به چالش بکشید، جایی که هدف شما این است که 3 کاشی را مطابقت دهید و تخته را پاک کنید. اگر عاشق پازل های Match 3 یا فال ماهجونگ هستید، چالش و جلوه آرامش بخش Zen Match را دوست خواهید داشت. کاشی ها را مطابقت دهید، تخته را پاک کنید، اتاق آرامش خود را تزئین کنید و آرامش خود را در Zen Match بیابید!
‏هر روز به آن بازگردید، زیرا همیشه معماهای فال ماهجونگ با کاشی های روزانه جدیدی برای کاوش وجود دارد که به شما امکان می دهد از گیاه خانگی خود مراقبت کنید و به یک استاد فال ماهجونگ تبدیل شوید!
‏ما. بازی فال ماهجونگ نسل جدید شما را به حل معماهای تطبیق کاشی، رسیدن به سطوح جدید و تبدیل شدن به استاد معتاد می کند. هرگز لحظه ای کسل کننده نیست که در حال انجام بازی پازل منحصربفرد ما با تطبیق کاشی هستید!
‏► کاشی های مسابقه - مغز خود را از طریق هزاران پازل فال ماهجونگ به چالش بکشید. پازل ها با سختی کم شروع می شوند و به سرعت چالش برانگیز می شوند!
‏► تجربه ای آرام ایجاد کنید - پازل های اعتیاد آور و در عین حال همیشه در حال تکامل را با یک تجربه منحصر به فرد و آرام حل کنید.
‏► استراحت کنید و از آن لذت ببرید - برای حل پازل ها و پاک کردن تخته وقت بگذارید. آنها صرفاً برای سرگرمی شما هستند و مغز شما را آرام می کنند.
‏► طرح های خود را ایجاد کنید - فضای ذن آرامش بخش خود را تزئین کنید تا فرار کنید و تعادل خود را پیدا کنید.
‏► کاوش - کشف مناظر منحصر به فرد و آرامش بخش که در پس‌زمینه زمانی که کاشی‌ها را مطابقت می‌دهید.
‏► مجموعه‌های منحصربه‌فرد بسازید - اتاق‌های آرامش‌بخش، پس‌زمینه‌های خیره‌کننده و کاشی‌های مختلف ذن را جمع‌آوری کنید.
‏► مراقبت از گیاهان - چالش‌های معمایی روزانه را حل کنید که به شما امکان می‌دهد از گیاه خانگی خود مراقبت کنید.
‏Zen Match یک بازی مسابقه کاشی فال ماهجونگ مدرن است که بیش از 10 میلیون کاربر دارد! این بازی دارای بالاترین امتیاز برای دوستداران پازل است. اگر استاد بازی هایی مانند match-3، انفجار، اره منبت کاری اره مویی، جدول کلمات متقاطع یا سایر پازل های تطبیق کاشی هستید، پس از Zen Match لذت خواهید برد.
‏ذهن آگاهی را افزایش دهید، مغز خود را تمرین دهید و کنترل خود را در دست بگیرید. زندگی روزمره از طریق بازی های پازل مراقبه و دنیایی از طراحی ذن. سفر ذن خود را از امروز شروع کنید!

برنامه‌های مرتبط

× دانلود مایکت

مرجع دانلود بازی‌‌ها و برنامه‌‌های اندرویدی

× دانلود مایکت

درحال دانلود اپلیکیشن مایکت

0%

Save File