استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Compass - Accurate & Digital

Compass - Accurate & Digital

نسخه۱.۰.۱۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۸/۰۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۲
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Trusted Tools & Utilities Apps
‏‏یک برنامه قطب‌نما - قطب‌نمای دقیق و دیجیتال برای Android طراحی شده برای بازیابی اطلاعات در مورد جهت شمال، جنوب، شرق، غرب با طول و عرض جغرافیایی. Smart Compass رایگان یک برنامه قطب نما دقیق برای دستگاه های اندرویدی است. از جدیدترین و بهترین ابزار برای فعالیت های خود در فضای باز استفاده کنید. شامل قطب‌نمای پیاده‌روی برای کمپینگ، پیک‌نیک مسافرتی یا قایق‌سواری. برنامه جهت به شما امکان می دهد جهت خود را با چرخاندن قاب یا آهنربای آزیموت تنظیم کنید. قطب نما 360 جهت گیری بلادرنگ به میدان های مغناطیسی و شمال واقعی را نشان می دهد.
‏⌛سطح سنج
‏سطح سنج ابزاری است که برای نشان دادن افقی (سطح) یا عمودی (میزان) سطح طراحی شده است. چهار طرف تلفن را در مقابل یک جسم نگه دارید تا آن را از نظر سطح یا لوله تست کنید. آن را روی یک سطح صاف تا سطح 360 درجه قرار دهید.
‏♾️ حالت ناوبری قطب نما هوشمند
‏دقت قطب نما دیجیتالی هنگامی که دستگاه در نزدیکی هر نقطه ای قرار می گیرد، اختلال ایجاد می کند. تداخل مغناطیسی دیگر هنگام استفاده از برنامه قطب نما هوشمند برای مسیرها، از اشیا/اشیاء مغناطیسی مانند دستگاه های الکترونیکی، باتری ها دوری کنید. مطمئن شوید که دستگاه شما دارای سنسور مغناطیس سنج است. اگر دقت غیر قابل اعتماد شود، با خطای جهت مواجه می شوید. تلفن خود را کالیبره کنید و همزمان دو یا سه بار به عقب و جلو حرکت کنید.
‏🧭 نحوه استفاده از
‏هنگامی که قطب نما Direction نصب شد، تلفن خود را موازی با زمین نگه دارید. . برنامه Directions جهت شمال، جنوب، شرق، غرب، عرض جغرافیایی و طول جغرافیایی را نشان می دهد.
‏🏷️ ویژگی های مفید Digital Compass App 2021
‏◾ این یک برنامه قطب نما رایگان است.
‏◾ فرمت دیجیتال.
‏◾ نمای دوربین.
‏◾ جهت استفاده از قطب نما آسان است.
‏◾ برنامه Altitude جهت بسیار دقیق را نمایش می دهد.
‏◾ قدرت میدان مغناطیسی را نمایش می دهد.
‏◾ شمال مغناطیسی و شمال واقعی را نشان می دهد.
‏◾ قطب نما آفلاین من وضعیت حسگر را در دستگاه اندروید نشان می دهد.
‏◾ یک نشانگر نشانگر جهت و تصحیح خطا اضافه کنید.
‏◾ نمایش طول و عرض جغرافیایی.
‏◾ سطح حباب برای نشان دادن افقی (سطح) یا عمودی (شارق) یک سطح.
‏◾ قطب نما مغناطیسی قدرت میدان را نشان می دهد.
‏◾ قطب نمای آسان فوق العاده است حرکات صاف.
‏◾ اتصال به اینترنت لازم نیست.
‏◾ ساعت قطب نما را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنید.
‏برای مسافرت و افراد محلی، این بهترین، دقیق ترین و دقیق ترین قطب نما رایگان است. قطب نما سه بعدی در دستگاه های هوشمند شما، کجا و در مواقعی که به آن نیاز دارید. قطب نما من همچنین جهت دیجیتال شمال، جنوب، شرق و غرب را برای راحتی کاربر نشان می دهد. بهترین قطب‌نمای هوشمند برای اندروید یک ابزار ناوبری دقیق است که چهار جهت اصلی را نشان می‌دهد.
‏✅ مجوزهای برنامه
‏پس از نصب، تعداد کمی مجوز برای پیمایش قطب‌نما مورد نیاز است. نیاز به دسترسی به عکس‌ها و ضبط ویدیوها دارد، برای اجازه دوربین استفاده می‌شود، مختصات اطلاعات موقعیت مکانی برای یافتن جهت شما.
‏👉 احتیاط
‏دستگاه شما باید دارای سنسور مغناطیسی باشد. داخل برای خواندن میدان مغناطیسی زمین. اگر دستگاه شما سنسور مغناطیسی نداشته باشد، قطب نما کار نخواهد کرد. به شما پیشنهاد می‌شود درباره برنامه مسیرهای قطب‌نما - قطب‌نمای دقیق و دیجیتال برای Android برای اندروید به ما بازخورد بدهید. از ایده ها و پیشنهادات شما استقبال می کنیم به ما ایمیل بزنید
‏ منتظر چه هستید؟ به شما توصیه می شود هم اکنون برنامه قطب نما رایگان ما را دانلود کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پارسا واحمدی
٢٨ دی ١٤٠٢

نصب نمیشه

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر مرتضی وحید
١٦ شهریور ١٤٠٠

عالی

میپسندم۷ نمیپسندم۲
عکس کاربر MohammadJavadTafi
٢٦ دی ١٣٩٩

به درد نخوره من به خاطر مایکت 2 میدم

میپسندم۱ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده