خانه بازی فکری
جعبه چی بازی فکری

جعبه چی بازی فکری

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۳.۲۵
تعداد نظرات۱۶
حجم۱۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده designers
‏‏جعبه چی
‏توجه داشته باشید ک این بازی فعلا تا مرحله 500 قابل اجرا هست و برای مراحل بالاتر باید منتظر آپدیت های بعدی این بازی باشید
‏یک بازی پازل کلاسیک هست که بایدجعبه ها رابه مکان های معین شده ببرید تا به مرحله بعد راه پیدا کنید و با موفقیت در هر مرحله، مرحله بعدی سخت تر می‌شود و به تلاش بیشتری نیاز پیدا می‌کند .
‏این بازی دارای گرافیکی عالی و کنترل ساده است و بیش از 100 ها مرحله ی سرگرم کننده را شامل می شود که ساعت ها شما را مشغول خود خواهد کرد.
‏اگر فکر میکنید در زمره انسان های باهوش هستید این بازی را حتما امتحان کنید تا مغز خودتان را به یک چالش واقعی دعوت کنید .
‏امیدواریم این بازی برای شما عزیزان لذت بخش و سرگرم کننده باشد .
‏در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید از طریق پشتیبانی که در بازی قرار داده شده به راحتی با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم مشکلات شما را هر چه سریعتر حل کنیم .
‏‏.اضافه شدن ۱۰۰ مرحله به بازی (فعال شدن بازی تا مرحله ۶۰۰)
‏.بهبود اجرای بازی بر روی دستگاه های با اندروید پایین
‏.رفع برخی از مشکلات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟