خانه برنامه کاربردی
3DMark - The Gamer's Benchmark

3DMark - The Gamer's Benchmark

تعداد دانلود۹۰۰
حجم۸۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده UL LLC
‏‏3D Mark، محبوب ترین برنامه ی محک زنی است که به شما کمک می‌کند تا عملکرد گوشی هوشمند و تبلت خود را بررسی و مقایسه کنید.
‏3D Mark، قدرت پردازنده و گرافیک دستگاه شما را در اجرای برنامه های گرافیکی محک میزند. در پایان تست، شما امتیاز می‌گیرید که با این امتیاز می‌توانید دستگاه خود را با دستگاه های دیگر مقایسه کنید. اما 3D Mark اطلاعات بیشتری به شما میدهد!
‏بیشتر از امتیاز !
‏3D Mark طبق اطلاعات داده محور طراحی شده است که به شما کمک می‌کند تا درباره ی گوشی هوشمند و تبلتتان بیشتر اطلاعات کسب کنید. با نمودار ها، لیست ها و رتبه بندی های منحصر به فرد، 3D Mark بینش بی‌نظیر از عملکرد دستگاهتان به شما می‌دهد.
‏ببینید چگونه بهترین امتیازی که کسب می‌کنید، با دیگر مدل ها مقایسه می‌شود. بفهمید چگونه با به روزرسانی اندروید، عملکرد دستگاه شما تغییر می‌کند. دستگاهتان را با دستگاه های محبوب تر مقایسه کنید و ببینید آیا وقت ارتقا است یا خیر. دستگاه هایی که بهترین عملکرد را بدون گرمای بیش از حد و افت سرعت ارائه میدهند، کشف کنید.
‏بهترین چالش برای دستگاه شما!
‏هرسال، چالش جدیدی به 3D Mark اضافه می‌شود. با باز کردن برنامه، 3D Mark بهترین چالش مناسب برای دستگاهتان را به شما توصیه می‌کند. برای حفظ حافظه ی دستگاه و صرفه جویی در زمان، تست های مورد نظرتان را می‌توانید به دلخواه نصب کنید.
‏Slingshot Exreme را انتخاب کنید تا پرچمداران اندرویدی، مانند HTC ، LG ، One Plus ، Sumsung ، Sony ، Xiaumi و دیگر برند ها را با آخرین مدل های آیفون و آیپد مقایسه کنید. حال این تست ها شامل Vulkan و OpenGL ES 3.1 میشوند.
‏Slingshot یک چالش برای مقایسه ی دستگاه های اندرویدی بالا رده با محبوب ترین مدل های آیفون و آیپد است.
‏از Ice storm Exreme استفاده کنید تا گوشی های هوشمند و تبلت های میان رده را با نسخه های قدیمی تر آیفون و آیپد مقایسه کنید و یا از Ice storm استفاده کنید تا دستگاه های پایه ی Android و ios را باهم مقایسه کنید.
‏تست API یک تست ویژه برای مقایسه ی عملکرد API های گرافیکی Vulkan و OpenGL ES 3.0 در دستگاه شماست.
‏گوشی هوشمند بعدی خود را با اطلاعات عملکرد بیش از 5.000 دستگاه به راحتی انتخاب کنید. این راه آسانی برای یافتن و مقایسه ی بهترین گوشی های هوشمند و یا تبلت ها باهم است که 3D Mark این امکان را برایتان فراهم کرده است.
‏بهترین چالش ها از اینجا شروع می‌شوند!
‏میلیون ها نفر، صد ها صفحه ی بررسی و بسیاری از کمپانی های رهبر تکنولوژی جهان، از 3D Mark استفاده می‌کنند.
‏3D Mark رایگان است و هیچ تبلیغات و یا خرید های درون برنامه ای ندارد. امروز این برنامه را نصب کنید تا به میلیون ها نفری که 3D Mark را برای کسب نتایج با معیار های دقیق انتخاب کردند، بپیوندید.
This update marks the end of support for the 3DMark API Overhead feature test, which is now hidden in the app by default. If needed, you can find it by going to the Settings screen and using the option to 'Show unsupported tests.'
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟