خانه برنامه خرید
G2A - Games, Gift Cards & More

G2A - Games, Gift Cards & More

تعداد دانلود۷۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده G2A.COM
‏‏G2A.COM سریعترین بازار بازی های کامپیوتری دیجیتال است که در آن 19 میلیون مشتری به مرور بیش از 75 هزار بازی و سایر محصولات دیجیتال و فیزیکی ارائه می دهد که توسط 450 هزار فروشندگان عرضه می شود.
‏خرید بازی فقط آسان تر شد! دسترسی به عناوین بسیار جذاب با قیمت های عالی، هر کجا که هستید و هر زمان که آن را احساس کنید. امروز گوشی خود را به یک مرورگر قابل حمل برای محصولات دیجیتال تبدیل کنید. ما همه چیز را داریم، از پرفروشترینها و کلاسیکهای واقعی تا آخرین نسخهها.
‏امکانات:
‏• محدوده محصول شگفت انگیز
‏مهم نیست که چند بازی در مجموعه شما دارید، هرگز کافی نیست! ما سریعترین بازار بازی های کامپیوتری دیجیتال است که توسط Gamers برای Gamers ایجاد شده است. با برنامه تلفن همراه ما شما به راحتی می توانید بیش از 75،000 محصول برای سیستم عامل های مانند Steam، Origin، GOG، Uplay، Battle.net، Xbox One، PSN و بیشتر جستجو کنید!
‏• بهترین معاملات
‏G2A.COM کمترین قیمت را در بازار ارائه می دهد - بدون نیاز به جستجو در جای دیگر!
‏• خرید مناسب
‏پرداخت سریع و کاربر پسند طراحی شده برای تجربه خرید خود را حتی بهتر است.
‏• پرداخت آسان و امن
‏دروازه پرداخت آنلاین ما G2A PAY پشتیبانی از بیش از 200 روش و 80 ارز است - پرداخت بدون هیچ زحمتی!
‏سوال QA پیشنهادات؟ به ما یک پیام در and@g2a.com رها کنید
Version 2.6.1 includes improvements and bug fixes.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟