استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Hidden City: Hidden Object

Hidden City: Hidden Object

نسخه۱.۷۳.۷۳۰۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۵/۰۳
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۹۴
حجم۱۷۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده G5 Entertainment
‏‏زمزمه هایی بین مردم در مورد شهری مخفی ، مرموز و اسرارآمیز به اسم شهر فانتوم وجود دارد. مساله خیلی جدی نیست تا اینکه یکی از دوستان شما تصمیم میگیرد به آن شهر سفر کند، اما متاسفانه ناپدید میشود.
‏ شما صاحب یک آزانس کاراگاهی هستید و تصمیم میگیرید که این مورد را پیگیری کرده و به دنبال یافتن سرنخی به عجیب و غریبترین نقطه دنیا سفر کنید. این مکان به دلیل وجود سحر و جادو ، حیوانات عجیب و غریب ، و موجودات تخیلی همیشه موجب ترس و وحشت مردم بوده و به همین دلیل نیز کسی تا به حال جرات سفر کردن به آنجا را نداشته است.

ویدئو معرفی بازی

‏ پس از گذراندن چند مرحله از بازی با مدارکی روبرو میشوید که به شما میگوید دوستتان زنده بوده و شما باید برای نجاتش تلاش کنید. اما نجات او به این سادگی ها نیست ، چون شما باید طلسم زندانی که دوستتان در آن قرار دارد را بشکنید و هیولای شهر مخفی را از بین ببرید.
‏‏🏡صحنه شیء پنهان جدید - شایعاتی در سرتاسر شهر پخش می شود که دوقلوهای لوکسمور دزدیده شده اند. اقلام دقیق سرقت شده مشخص نیست، اما قربانیان فوراً از ویلای وارثان درخواست کمک می کنند. آیا می‌توانید به دوقلوها کمک کنید کالاهای دزدیده شده را پیدا کنند؟
‏⏳رویداد SECRET OF HIGH SOCIETY – 35 ماموریت را برای کسب تکشاخ ستاره‌ای و موارد دیگر تکمیل کنید.
‏🎁 رویدادهای MINI – از مسابقه کلکسیونرها و سایر رویدادهای کوتاه همراه با جوایز لذت ببرید. .

نظرات و امتیاز ها

۲۹۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mmudryk10
٨ تیر ١٤٠٣

عکس بازی شبیه کارکتر تایپ infp هست

میپسندم۱۹ نمیپسندم۱
عکس کاربر رزی
١٣ فروردین ١٤٠٣

✔️بازیه خوبیه ✖️ولی چرا بعضی از قسمت هاش نت میخواد در کل خوبه ولی چون نتی هستش من بهش سه ستاره از چهار ستاره میدم ولی شما این بازی رو نصب کنید😘

میپسندم۵ نمیپسندم۶
عکس کاربر Asal
١٠ فروردین ١٤٠٣

‏✓ بازیه خوبیه ‏✗ ۰۰۰۰ بازیه عالیه هست ولی واسه من وافراد که زبان اینگلیسی بلد هستن برایه افراد که زبان اینگلیسی متوجه نمیشن خوب نیس چون وقتی میخوای وسایل مورد نظر رو پیدا کنی اسمشون رو نوشه و به انگلیسی هم نوشته

میپسندم۱۲ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دنبال سرنخ‌ها باش

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده