خانه برنامه شخصی سازی
Glitter Live Wallpaper

Glitter Live Wallpaper

تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۴۱
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده ⭐ Live Wallpapers HD ⭐
‏‏هیجان‌انگیزترین برنامه Glitter Live Wallpaper اینجاست! ما برای کسانی که عاشق رنگ‌ها هستند و افکت‌های براق سه بعدی را دوست دارند، این برنامه را ساخته‌ایم. همچنین می‌توانید یکی از عکس‌های خودتان را انتخاب کرده و افکت‌های براق و زیبا را روی آن بگذارید.
‏ گوشی‌تان را تکان دهید تا درخشش ستاره‌ها و چشمک زدن آن‌ها را ببینید. این برنامه به همراه تصاویر پس زمینه متفاوت برای انتخاب شماست. همه تصاویر موجود در برنامه با تمامی گوشی‌ها و تبلت‌ها نیز سازگار است.
‏ بعضی از کارهای جذاب ما شامل تصاویر پس زمینه طلایی، الماس درخشان، رنگین کمان، تصاویر براق ساده صورتی، آبی، قرمز و... است. همچنین این برنامه حاوی تصاویر پس زمینه زیبایی که مخصوص و دختران پسران است.
‏ این برنامه برای هرکسی که به دنبال پس زمینه‌های متحرک، درخشان، جذاب، زیبا و پر از زرق و برق است، بسیار مناسب است. همین الان این برنامه را دانلود کرده، امتحان کنید و از این همه درخشش و زیبایی لذت ببرید!
Minor bug fixed
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟