استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Einstein™ Brain Games: Mind Puzzles

Einstein™ Brain Games: Mind Puzzles

نسخه۰.۳.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۰۹
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۲۹
حجم۹۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده Gamejam
‏‏بازی‌های رسمی مغز Einstein™ اینجا هستند! آیا شما باهوش تر از انیشتین هستید؟ فکر می کنید می توانید تمام معماهای ذهن او را حل کنید؟ بازی فکری را دوست دارید؟ سپس اینها بازی های فکری عالی برای شما هستند! IQ سطح انیشتین را دریافت کنید! مغز خود، دوستان خود را به چالش بکشید و ثابت کنید که اکنون به صورت رایگان باهوش ترین هستید! اکنون بازی کنید!
‏مطمئن نیستید که از دوستانتان باهوش تر هستید؟ حالا شما می توانید آن را با این بازی های فکری ثابت کنید! پس از غلبه بر همه این معماهای ذهنی، نمره IQ خود را به آنها نشان دهید! و باهوش‌ترین فرد روی کره زمین شوید!
‏بازی‌های مغزی اینشتین: پازل‌های ذهنی به مغز شما تمرین می‌دهد و شاید شش تکه شکم از تست بامزه ضریب هوشی! امیدوارم که میم های خود را بدانید!
‏ما نیز چندین نوع بازی داریم! آیا می خواهید یک استراحت از بازی های فکری و مسابقه چیزهای بی اهمیت؟ منطق طراحی خود را امتحان کنید! انیشتین را نجات دهید یا امتیاز IQ بیشتری به او بدهید! از ذهن و مهارت های کارآگاهی خود برای حل همه معماهای منطقی استفاده کنید!
‏این بازی های فکری برای همه نوع افراد است! افرادی که عاشق پازل های سرگرم کننده آرامش بخش هستند! افرادی که یک چالش رایگان می خواهند! افرادی که عاشق معماهای ذهنی هستند و عاشق حل سوالات سخت هستند! افرادی که عاشق یک مسابقه کوچک یا صرفاً تست هوش خنده دار هستند!
‏چگونه بازی کنیم؟! برای معماهای ذهنی و بازی های فکری، باید خارج از جعبه و گاهی اوقات خارج از تلفن خود فکر کنید. ممکن است مجبور شوید گوشی خود را تکان دهید یا کج کنید تا حل شود! شما باید به دقت در مورد چگونگی عبور از یک سطح فکر کنید. گاهی برای حل این سوالات خنده دار تست هوش نیاز به ترکیب اشیاء دارید! از آن منطق و مغز کارآگاه خود برای حل استفاده کنید! جناس؟ شاید...
‏برای معماهای بازی ذهن طراحی، یا باید از انیشتین محافظت کنید یا امتیاز IQ مغز را بگیرید! مسیر خود را برای جمع آوری ترسیم کنید! یا راه خود را برای نجات او بکشید! انیشتین بسیار خوشحال است که اینجا با او هستید تا به او در جستجوی دانش و بهبود هوش خود کمک کنید! هوشمند شوید!
‏مینی بازی های سریع منطق و مهارت های تفکر سریع شما را آزمایش می کند! آنها را سریع حل کنید و امتیاز IQ بیشتری جمع کنید!
‏پتانسیل خود را با انیشتین باز کنید! به دنبال طلا بروید و تمام ضریب هوشی را به دست آورید.
‏اجازه ندهید دوستانتان ضریب هوشی بالاتر از شما داشته باشند! هر کسی می گوید از شما باهوش تر است؟ عمو یا دایی؟ عمو زاده؟ دوست؟ همکلاسی؟! مامان؟ بابا؟ اکنون می توانید یک چالش رایگان داشته باشید و به آنها نشان دهید که انیشتین واقعی کیست! اشاره! این شما هستید! احتمالا... ای نابغه!
‏شما در تمام طول روز به برخی از این پازل ها خواهید خندید! اکنون بازی کنید!
‏برخی از این بازی های فکری برای فریب دادن شما هستند! اما ما می دانیم که شما به اندازه کافی باهوش هستید که می توانید همه آنها را حل کنید! ما می دانیم که شما مغز بزرگی دارید! و ما از شما می خواهیم که از آن استفاده کنید و آن را ثابت کنید! پس بیا و بازی را بگیر و بازی کن تا به ما نشان بدهی! اگر به دنبال یک چالش سرگرم کننده هستید، این مکان برای شماست! یا فقط برای استراحت و تفریح! همه سنین خوش آمدید!
‏از اینکه بازی‌های ما را انجام می‌دهید متشکریم، و اگر از آنها لذت بردید، لطفاً به ما اطلاع دهید! خوش بگذرانید!
‏حقوق شخصیت آلبرت انیشتین، حقوق تبلیغات و علائم تجاری حاوی نام او متعلق به دانشگاه عبری اورشلیم است که منحصراً توسط گرین لایت نمایندگی می شود. آنها با اجازه استفاده می شوند. کالای رسمی دارای مجوز.
‏پیوند به شرایط و ضوابط: https://gamejam.com/terms
‏پیوند به حریم خصوصی: https://gamejam.com/privacy
‏پیوند به خط مشی کوکی ها: https ://gamejam.com/cookies-policy
‏اگر سؤال یا نظری دارید، با ما در تماس باشید: hello@gamejam.co
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ✨ほしのあい✨
٤ روز پیش

‏✓ گرافیک و کیفیت خوب ‏✓ معما های خوب ‏✗ اگه برنده بشی از قلب میگیرن این بازی ی خوبیه اما من دو روزه سر مرحله ۹موندم کمکم کنید

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر PH67
٨ فروردین ١٤٠٣

‏✓ گرافیک و کیفیت خوب ‏✓ معما های خوب ‏✓ افلاین ‏✗ جونش زود تموم میشه ‏✗ نباید با درست جواب دادن جون کم بشه بد نیست ولی باید صبر کنید تا جونش پر شه

میپسندم۶ نمیپسندم۳
عکس کاربر "*어ㅣ르미타는*"
٢٨ اسفند ١٤٠٢

‏✓ بازی خوبیه بد نیست ‏✓ آسونه ‏✗ وقتی یک مرحله رو میری یک قلب کم میکنه در کل بازی خوبیه از سازندش خواهش میکنم که جریان این قلب رو درست کنه

میپسندم۹ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده