خانه بازی شبیه سازی
Disney Magic Kingdoms: Build Your Own Magical Park

Disney Magic Kingdoms: Build Your Own Magical Park

پادشاهی جادویی دیزنی

تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۹۳۳
حجم۳۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Gameloft SE
‏‏Disney Magic Kingdoms یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی مطرح Gameloft می باشد. هنگامی که شیطان یک طلسم شیطانی را در سراسر پادشاهی پخش کرد. اکنون وقت ان رسیده که از همه آن جادوهای قدرتمند رهایی یابید. آیا شما می توانید به انها کمک کنید تا همه چیز را به عقب برگردانند؟ خارق العاده ترین پارک رویاهای خود را در دیزنی بسازید. با استفاده از جاذبه های گردشگری مختلف مراجعه کنندگان بیشتری را جذب کنید. همچنین لحظه ها جذاب و دیدنی با شخصیت های محبوب دینی را به اشتراک بگذارید. با جذب مراجعه کنندگان بیشتر، پول بیشتری بدست آورده و میتوانید جاذبه های گردشگری و وسایل بازی بیشتری مانند چرخ و فلک میکی ماوس، Astro Orbiters، وسایل بازی شرکت هیولاها و دیگر موارد در آن راه اندازی کنید. برخی از کاراکترهای محبوب دیزنی نیز می توانند در اطراف پارک شما پرسه زده و با بازدیدکنندگان ملاقات داشته باشند.
‏برخی از ویژگی های بازی Disney Magic Kingdoms اندروید :
‏- دارای بناها و مکان های زیبایی از انیمیشن های دیزنی همچون 'دنیای کوچکی است'، 'شرکت هیولاها'، 'طبقه خنده'، 'کوهستان فضایی' و همچنین از پارک های واقعی دیزنی در سراسر دنیا همچون دیزنی لند، ماجراهای کالیفرنیا، دنیای والت دیزنی، دیزنی لند توکیو و دیزنی لند پاریس
‏- دارای بناها و مکان های زیبایی از انیمیشن های خانه وال ای و سوشی سیکلوپ ها
‏- دارای سرسره های آبی و امکان آتش بازی در پارک ها
‏- دارای کاراکترهای به یاد ماندنی از زمان پیدایش دیزنی تا کنون که 90 سال از آن میگذرد، کاراکترهایی همچون میکی موس، شاهزاده خانم رپونزل، باز از انیمیشن اسباب بازی ها، تینکر بل و خیلی کاراکترهای دیگر
‏- دارای صدها ماجرا و داستان جالب و بامزه
‏- امکان جمع آوری آیتم هایی با تم دیزنی برای آزاد کردن کاراکترهای دیزنی از دست جادوگر شیطان صفت
‏- رویارویی با کاراکترهای بد دیزنی همچون پیت، مادر گاتل و زورگ
THE WORLD IS YOURS!
It’s early November in Portorosso, and Luca and Giulia have returned home for the first holiday of the school year. Together with Alberto, they’re preparing to transform Giulia’s fish-delivery bike into a top-of-the-line racing machine!
We were just here for the pasta… but now this is turning into maximum excitement! Join our limited-time event featuring Luca, Alberto, Giulia, Ercole, and Machiavelli and get ready to win the big rematch. Go Underdogs!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟