استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Bluetooth Auto Connect-BT pair

Bluetooth Auto Connect-BT pair

نسخه۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۱۲
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Game Stock
‏‏برنامه اتصال خودکار بلوتوث برای اندروید تمام اتصالات BT را مدیریت می کند و سیگنال قوی بین تلفن همراه و دستگاه بلوتوث شما برقرار می کند. اکنون یک روز اتصال دستی دستگاه تلفن همراه خود با یک دستگاه بلوتوث، بارها و بارها، کاری خسته کننده است، بنابراین هنگامی که با دستگاهی جفت می کنید، برنامه BT ما آنها را به طور خودکار در محدوده ای به هم متصل می کند. اسکنر بلوتوث شروع به جستجو می کند و یک دستگاه BT را پیدا می کند و سپس دستگاه مورد نظر شما را انتخاب می کند و دفعه بعد این برنامه دستگاه بلوتوث شما را به طور خودکار متصل می کند.
‏ اتصال خودکار بلوتوث عملکرد سریال را ارائه می دهد. به عنوان یک بلوتوث یاب اکنون هر دستگاه برنامه بلوتوثی را به راحتی وصل کنید فقط با برنامه ما اسکن را شروع کنید و یک دستگاه را جفت کنید و بدون هیچ مشکلی در طیف وسیعی از مناطق. این برنامه آخرین دستگاه متصل شده را با تلفن اندرویدی شما به صورت خودکار جفت می کند، همچنین می توانید دستگاه جفت شده را با گزینه قطع اتصال تغییر دهید.
‏اسکنر بلوتوث شروع به اسکن می کند و همه دستگاه i-e car Bt اتصال بلوتوث، ساعت بلوتوث دیجیتال و بلوتوث دیگر را نشان می دهد. بلندگو، و آنها را با یک سیگنال قوی وصل کنید. برنامه جفت بلوتوث ما برای اندروید مشکل اتصال کابل را حل می کند و اتصال ایمن را برای دستگاه های BT به عنوان خودکار بلوتوث فراهم می کند.
‏برنامه اتصال بلوتوث به طور خودکار هر دستگاه بلوتوث را از یک دستگاه از پیش جفت شده در تاریخچه متصل می کند و سپس دستگاه مورد نیاز شما را انتخاب می کند. برنامه جفت برنامه بلوتوث برای اندروید، دستگاه تلفن همراه شما را با یک دستگاه بلوتوث جفت آماده متصل می کند و با استفاده از برنامه اتصال خودکار بلوتوث ما در مدت کوتاهی اتصال خوبی را فراهم می کند.
‏بنابراین بدون فکر کردن، برنامه بلوتوث ما را دانلود کنید و یک بلوتوث قوی و پایدار بسازید. ارتباط.
‏‏هر دستگاه بلوتوثی را به طور خودکار به تلفن خود متصل کنید
‏مشکل را برطرف کنید

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده