استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آب و هوا
Spider Rope Hero: Spider Games

Spider Rope Hero: Spider Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۱
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۷۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Warrior Zone
‏‏استودیوی Giga Game نماینده Spider Rope Hero: Spider Games و Flying rope hero است، بهترین بازی های عنکبوتی که در بین بازی های قهرمان طناب عنکبوتی به شما توصیه می شود. بازی‌های قهرمان عنکبوتی، بازی‌های اکشن و ماجراجویی عنکبوتی هستند که مملو از اکشن‌های بازی‌های پرواز قهرمان عنکبوتی مانند مرد قهرمان طناب عنکبوتی است.
‏بازی‌های قهرمانی طناب عنکبوتی: ماموریت نجات عنکبوتی
‏ماموریت‌های متعدد در بازی قهرمان طناب عنکبوتی نشان دهید که قرار است به عنوان یک بازی عنکبوت در ماموریت نجات شهر اجرا کنید تا شهر را از شر گانگسترهای جنایتکار نجات دهید. ماموریت نجات را به عنوان یک قهرمان سوپر عنکبوت در شهر دریافت کنید و خود را به عنوان یک بازی قهرمان عنکبوت پرنده ثابت کنید. این بازی طعم زیادی شبیه بازی های مرد عنکبوتی قهرمان و بازی های عنکبوتی دارد. از بازی‌های عنکبوت در محیط شهری مدرن لذت ببرید، بازی‌های قهرمانی فوق‌العاده عنکبوتی و بازی‌های ماموریت نجات عنکبوت در این بازی‌های عنکبوتی. به عنوان یک ماموریت نجات شهر برای نجات شهر از گنگسترهای جنایتکار استاد قهرمان عنکبوتی فوق العاده شوید و با احساس شبیه بازی های عنکبوتی و بازی قهرمان طناب پلیس. این بازی های فوق العاده عنکبوتی با حالت های بازی چندگانه از جمله بازی های عنکبوتی قهرمان عنکبوتی و حالت های مرد قهرمان عنکبوتی شما را سرگرم خواهند کرد. ماموریت نجات قهرمان عنکبوت را در بازی های عنکبوتی کامل کنید. دید شما را در قهرمان فوق‌العاده عنکبوتی که به مردم کمک می‌کند در بازی‌های عنکبوتی نشان می‌دهد.
‏قهرمان طناب عنکبوتی: بازی‌های عنکبوتی پرنده
‏شهر خود را در قهرمان عنکبوتی فوق‌العاده به عنوان بازی‌های قهرمان عنکبوتی و مرد قهرمان طناب عنکبوتی نجات دهید. به مردم شهر به عنوان بازی های عنکبوت فوق العاده سبک و بازی های ماموریت نجات عنکبوت کمک کنید در حالی که احساس می کنید بازی های عنکبوت و بازی های ماموریت نجات عنکبوت. سعی کنید یک بازی فوق العاده عنکبوتی انجام دهید و ماموریت محول شده را در بازی مرد قهرمان عنکبوتی و بازی های قهرمان عنکبوتی طناب عنکبوتی انجام دهید. این ماموریت نجات عنکبوت و بازی های عنکبوت را دانلود کنید تا کاربر را سرگرم کنید. برای نجات شهر با بازی‌های عنکبوتی و قهرمان عنکبوتی فوق‌العاده، ایده‌های بازی‌های قهرمان مرد عنکبوتی قهرمان و طناب عنکبوتی پرنده خود را برنامه‌ریزی کنید.
‏بازی‌های قهرمان عنکبوتی: بازی‌های ابرقهرمانی
‏بازی قهرمان عنکبوتی فوق‌العاده یا بازی های فوق العاده عنکبوتی ماموریت نجات عنکبوت دیوانه رانندگی آمبولانس پروازی قهرمان عنکبوت طناب بازی واقعا چالش برانگیز است. بازی قهرمان طناب عنکبوتی آماده است تا این قهرمان فوق العاده عنکبوتی را با ماموریت نجات عنکبوت با جنایات متعدد شهری به لرزه درآورد و بازی استعدادیابی بازی های عنکبوتی را از بهترین ماموریت های ماهر نجات عنکبوت شما نشان دهد. این قهرمان عنکبوت پرنده واقعی در ماموریت نجات قهرمان طناب به عنوان بازی های فوق العاده عنکبوتی و گزارشی از چالش های نجات قهرمان طناب از منطقه بازی قهرمان قهرمان طناب عنکبوتی استیکمن به عنوان بازی ماموریت نجات عنکبوت دارند زیرا در این موقعیت تهاجمی سخت به افرادی که شامل طرفداران طناب عنکبوتی پرواز می شوند کمک می کند. مرد قهرمان به عنوان قهرمان عنکبوت فوق العاده واقعی برای شهروندان بی گناه کار می کند و دنیای بازی های عنکبوت فوق العاده آهنی را نجات می دهد. قدرت های عملکردی در ماموریت Police Spider Hero و Super spider Rescue را به عنوان مرد قهرمان طناب عنکبوتی نشان دهید و این ماموریت های نجات تمام عنکبوت را با اتاق های کنترل کامل شهر مدرن به عنوان بازی های قهرمان فوق العاده عنکبوت بیاورید. تلاش های هوشمندانه برای ماموریت های نجات قهرمان سوپر عنکبوتی چون مردم از حملات و قدرت های قهرمان عنکبوتی فوق العاده بی اطلاع هستند. بازی‌ها.
‏قهرمان Light Spider: Flying Spider Rope Hero دارای ویژگی‌های زیر است:
‏•نقش عالی قهرمان عنکبوتی پرنده در بازی قهرمان طناب و بازی مرد قهرمان عنکبوتی.
‏•قهرمان Super Spider به عنوان قهرمان طناب پلیس بازی می‌کند. بازی ماموریت نجات.
‏•بهترین صحنه ها در بازی های قهرمان عنکبوتی پرنده و بازی های پرواز قهرمان طناب.
‏•کنترل های روان و آسان شبیه ساز بازی های عنکبوتی و بازی های قهرمان فوق العاده عنکبوتی.
‏•لذت بردن از ماموریت های کامل برای کاربران برای لذت بردن از ماموریت های نجات عنکبوت در حال پرواز.
‏دانلود Spider Rope Hero: Spider Games و لذت بردن از بازی های قهرمان عنکبوتی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده