خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۳۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Jansen Games
‏‏خوش آمدید به Farm Truck 3D: گاو!
‏به عنوان یک راننده کامیون گاو باید گاو را به کشاورزان انتقال دهید، گاو برای کشاورز مهم است که پول کسب کند. در این نسخه Cattle Farm کامیون 3D شما یاد خواهید گرفت که چگونه گاو را به مکان های مختلف انتقال دهید. به عنوان یک راننده کامیون گاو شما نیاز به مهارت های ویژه دارد، به عنوان مثال شما نیاز به رانندگی بسیار معکوس دارید، و شما مجبور به مانور در شرایط کوچک هستید. در 15 سطح شما با انواع موقعیت ها مواجه خواهید شد. برای تکمیل یک سطح که ابتدا باید تریلر را پیوست کنید می توانید تریلر را پیدا کنید اگر از فلش های قرمز پیروی کنید. پس از اینکه تریلر را پیوست کردید باید کامیون و تریلر خود را پارک کنید، اگر شما از فلش های زرد پیروی کنید، می توانید نقطه پارکینگ را پیدا کنید. Farm Truck 3D: ویژگی های گاو:
‏- کابین نمایش با آینه
‏- محیط واقعی
‏- بازی های Google Play
‏- اثر صدای مزرعه
‏- 15 سطح
‏هنگامی که از مزرعه کامیون 3D لذت می برید: گاو لطفا ما را با دنبال کردن ما در توییتر حمایت کنید: https://twitter.com/JansenGames
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/JansenGames
Added a function to skip a level
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟