استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Theft Crafts Auto - GTA MCPE

Theft Crafts Auto - GTA MCPE

نسخهGTA V MINECRAFT GRAND THEFT AUTO
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۰۲
تعداد دانلود۹۰ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۲۰۸
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده BuilGate.io
‏‏به بازی شبیه ساز زندگی واقعی گانگستری و بازی جنگ شهر جنایتکار واقعی گانگستر: تیراندازی گانگستر خوش آمدید. دنیای جنایی همیشه وجود خواهد داشت، اینها قوانین دنیای جنایی بازی است. در این بازی رایگان سه بعدی Gangster Shooting: Real Gangster Life Simulator شما باید سعی کنید مسیری طولانی و پرخار را به سمت اوج موفقیت طی کنید.
‏آیا |Grand Theft Auto 5| را دوست دارید؟ خوب شما می توانید آن را در Minecraft Bedrock Pocket Edition داشته باشید! به خاطر داشته باشید که این افزونه به تازگی وارد شده است و به زودی به روز رسانی های بیشتری برای |GTA v| برای این افزونه ارائه خواهد شد Mod.
‏سلام به طرفداران بازی های غیررسمی، ما اکنون در حال راه اندازی بازی Gangster Theft Auto VI Crime هستیم که اهمیت زیادی در محافل شهر بازی های گانگستری ایجاد می کند زیرا نیروهای گانگستری زیادی از بازی های اسلحه مشغول ایجاد مزاحمت در زندگی هستند. از افراد بی گناه بازی های گانگستری تهاجمی. استاندارد طلایی بازی‌های اکشن جهان باز بازگشته است.
‏بازی‌های گانگستر شهر را کاوش کنید، با استفاده از اسلحه، اتومبیل، دوچرخه، هواپیما، کامیون، به برجسته‌ترین گانگسترها در جنایات شهری خیابان‌های ایالات متحده تبدیل شوید. اتوبوس ها به عنوان یک گانگستر واقعی Theft Auto در این بهترین بازی جنایی وگاس به عنوان یک جنایتکار بازی کنید تا با گانگسترهای وگاس مقابله کنید تا یکی از بهترین بازی های جنایی گانگستری باشید. گانگسترهای بزرگ خیابان های بزرگ را در جنایات مافیایی که به سرعت در حال رشد هستند در داخل اتومبیل سرقت گانگستری در شهر بررسی می کنند و برای زنده ماندن می جنگند. به زودی او خود را در یک ماموریت مخفی برای از بین بردن جنگ های کارتل مافیایی می بیند. اگر آماده آزمایش خود هستید - پس ادامه دهید، به همه نشان دهید که در این شهر جنایی یک اتومبیل سرقت گانگستری واقعی هستند، تمام رقبای جعلی را حذف کنید و در بازی های تیراندازی جهان باز خود را یک امپراتوری زیرزمینی بزرگ بنامید. بیایید بازی کنیم و از شهر گناه با چالش های مختلف به عنوان بازی های گانگستری واقعی لذت ببریم.
‏خود را برای بازی Gangster Theft Auto V: San Andrees (بازی های مبارزه) برای مقابله با حمله گانگسترهای سوات به عنوان این تروریست ویژه آماده کنید. حمله بازی‌های شوتر 2022 هیجان‌انگیزتر از هر موضوع دیگر ضد ترور بازی‌های سوات است. شجاع باشید تا در این مسابقه جدید تیراندازی شرکت کنید و پس از ورود به این بازی آتش جنگ نبرد. آن را در مرکز رها نکنید زیرا همه گانگسترهای بازی‌های ماموریت حمله گانگستری می‌خواهند کنترل کامل شهر بازی‌های نبرد ضد جنگ را به دست بگیرند.
‏سلب مسئولیت / اخطار حقوقی:
‏ این یک برنامه غیر رسمی برای Minecraft Pocket Edition است. این برنامه به هیچ وجه با Mojang AB مرتبط نیست.
‏اگر احساس می کنید که حقوق مالکیت معنوی شما یا هر توافق دیگری را نقض کرده ایم، لطفاً از طریق ایمیل fadlimrida@gmail.com با ما تماس بگیرید، ما این کار را انجام خواهیم داد. فورا اقدامات لازم را انجام دهید، با تشکر از شما برای نصب این برنامه!
+GTA ?CPE CLEANED VERSION

نظرات و امتیاز ها

۲۰۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسین پیکان حیرتی
١٣ شهریور ١٤٠٢

‏✓ اصلا ۰ ستاره هم زیاده من به خواطر کیفیت ریختم زدم روی اجرا برای من ماین کرافت آورد

میپسندم۷۶ نمیپسندم۲۶
عکس کاربر Dayan.salahi7
٦ شهریور ١٤٠٢

‏✓ اصلا بالا نمیاد بازیش

میپسندم۷۸ نمیپسندم۲۱
عکس کاربر یس نو
١٨ مرداد ١٤٠٢

‏✓ مادپر ‏✗ ناا عالیه

میپسندم۱۵۴ نمیپسندم۸۶

دیگران نصب کرده‌اند