خانه برنامه آب و هوا
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴۶۵
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده smart-pro android apps
‏‏آب و هوا، کانال آب و هوا، پیش بینی آب و هوا پیش بینی آب و هوا روزانه و ساعتی
‏برنامه پیش بینی آب و هوا یک کانال آب و هوایی است که دارای اطلاعات دقیق آب و هوا است.
‏پیش بینی هوا برای همه بسیار مفید است. اگر شما اطلاعات آب و هوا را می دانید، می توانید برنامه خود را با دقت آماده کنید، در کار موفق خواهید بود و زندگی بهتر خواهید داشت.
‏لطفا برنامه پیش بینی آب و هوا خود را دانلود کنید. شما خواهید دید که آب و هوا امروز ساعت به روز شده است. پیش بینی آب و هوا نیز گزارش آب و هوا در مورد آب و هوا فردا، آب و هوا برای امروز، همچنین 10 روز پیش بینی آب و هوا
‏برنامه پیش بینی آب و هوا یک کانال آب و هوایی است که به شما امکان کنترل آب و هوا در بسیاری از نقاط را می دهد. در صفحه اصلی، کاربران هوا را از مکان های خود می بینند. سپس کاربران می توانند به صفحه های دیگر برای مدیریت مکان بروند. کاربران می توانند آب و هوای لندن، آب و هوای پاریس، آب و هوای سان فرانسیسکو، آب و هوای هوستون را اضافه کنند
‏برنامه آب و هوا به طور خودکار پیش بینی های آب و هوا را در مکان فعلی شما تشخیص می دهد. اطلاعات زیادی در پیش بینی آب و هوا وجود دارد که شامل فشار جوی، شرایط آب و هوایی، فاصله دید، رطوبت نسبی، بارندگی در جوامع مختلف، نقطه شبنم، سرعت باد و جهت، علاوه بر پیش بینی آینده ده روز، همچنین پیش بینی آب و هوای ساعتی است.
‏دما، رطوبت، فشار، نیروی باد و جهت باد همیشه در این برنامه آب و هوا مستقر است.
‏برنامه آب و هوا دارای بسیاری از ویژگی های:
‏- رایگان. این یک کانال آب و هوا رایگان، شبکه آب و هوا است.
‏- جهانی. شما می توانید آب و هوا را در هر مکان ای که دوست دارید ببینید، ex: لندن آب و هوا، پاریس آب و هوا، آب و هوای سان فرانسیسکو، هوستون آب و هوا
‏- گزارش کامل تمام اطلاعات مربوط به آب و هوا را نمایش می دهد: زمان مکان، دما، فشار جو، شرایط آب و هوایی، فاصله دید، رطوبت نسبی، بارش در جوامع مختلف، نقطه شبنم، سرعت باد و جهت
‏- پیش بینی آب و هوا پیش بینی به صورت رایگان: این برنامه آب و هوا و آب و هوا ارائه می دهد آب و هوای روزانه، پیش بینی آب و هوای ساعتی و پیش بینی آب و هوای ماهانه. در همین حال، آن نیز فراهم می کند پیش بینی آب و هوا سفر بین المللی و پیش بینی آب و هوا و باد.
‏- امروز، فردا، 3 روز بعد، 7 روز بعد. آب و هوای امروز، آب و هوای فردا، ... ساعت هوا در هر ساعت.
‏- موقعیت مکانی خود را با استفاده از شبکه یا GPS مشخص کنید.
‏- گزارشات آب و هوا را در چند مکان مدیریت کنید
‏- اطلاعیه های آب و هوایی اگر دوست نداشته باشید می توانید این ویژگی را خاموش کنید
‏- پیش بینی هوا بسیار دقیق و قابل اعتماد است
‏این نسخه دوم برنامه پیش بینی آب و هوا و هوا است. ما بهترین های ما را امتحان می کنیم تا این برنامه پیش بینی آب و هوای روزانه را بهتر و بهتر کنیم.
‏لطفا دانلود برنامه پیش بینی آب و هوا و استفاده به عنوان یک کانال آب و هوا برای دریافت اطلاعات آب و هوا ساعتی و روزانه است.
fix bugs
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟