استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی ماجراجویی
The Frostrune

The Frostrune

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۵/۳۱
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۶
حجم۱۵۵ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Snow Cannon Games
‏‏ورود به داستانی پر از وایکینگ و افسانه های زیبا و جالب، یک بازی که حسگر و کارهای بازی با تک کلیک انجام میشود.
‏بعد از طوفان تابستانی کشتی شکسته خود را پیدا کنید. در نزدیکی ها، تابلوهایی با علامت خاص قرار گرفته اند و به شما مکان هایی را نشان میدهند.

ویدئو معرفی بازی

‏گشت و گذار خود را در روستای تاریک شروع کنید، در جنگل های جادویی چرخ بزنید و با حوادث ریزش سنگ ها و چیز های دیگر روبرو شوید. با هرچیزی ممکن است رو در رو شوید و همچنین در بازی باید راز های زیادی را حل کنید و برای پیدا کردن راه خود در جزیره باید یکسری معماها رو حل کنید.
‏این بازی جذاب که توسط ما ساخته شده است بسیار برروی گرافیک و گیم پلی بازی تمرکز شده تا یک طبیعت و داستان افسانه ای را کنار هم رقم بزنیم. یک داستان افسانه ای با ویژگی های حرفه ای و جذاب طراحی کردیم تا بتونیم رضایت کاربران رو به حداکثر برسونیم.
‏ویژگی های بازی:
‏داستان زیبا
‏داستانی عالی با محیط های گرافیکی به همراه جادو،رازهای زیاد و اشاره بسیار به زندگی وایکینگ ها.
‏افکت های صوتی و تصویری جالب
‏در این بازی به نوعی به طراحی مکان ها،خانه ها و همینطور موزیک و صداها توجه شده که نشان دهنده یک زندگی واقعی در این جنگل های اسرارآمیز می باشد.
‏معماهای پیچیده
‏جست و جو کردن کردن در جزیره و پیدا کردن مکان های جادویی و مخوف. توجه کنید که بسیاری از معماها و پازل ها به غیر از تفکر شما به اشیا هم نیاز دارند تا باز شوند که این اشیا در بازی پیدا میشوند.
‏خب دوستان تمام توضیحات رو براتون گفتیم و این ها همه اش درباره زیبایی و معمایی بودن بازی بود و همینطور اینکه چطور یک محیط افسانه ای و گرافیکی رو تجربه میکنید. در بازی از زیرنویس هم استفاده شده تا راحتی بیشتر برای بازیکنان داشته باشد.
‏‏رفع مشکل باگ سیو کردن در اول اجرای بازی.
‏در حین بازی سیستم ذخیره خودش عمل میکند.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید