استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
US Police Parking 3D: Car Game

US Police Parking 3D: Car Game

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Games Scouts 2022
‏‏آیا برای آزمایش تجربه مدرسه رانندگی خود در پارکینگ ماشین پلیس 2019 شبیه ساز رانندگی پلیس 3 بعدی آماده هستید؟
‏بازی پلیس تعقیب و گریز ماشین - شبیه ساز رانندگی با ماشین
‏سپس ما یک بازی پارکینگ ماشین فوق العاده پلیس 2022 شبیه ساز رانندگی تعقیب و گریز پلیس را آورده ایم، در که مهارت های ماشین مدرسه رانندگی خود را آزمایش خواهید کرد. برای بازی منحصر به فرد رانندگی ماشین پلیس ما یکی از شبیه سازهای ماجراجویانه پارکینگ ماشین است. شما در بهترین مکان پلیس شهر تعقیب و گریز ماشین رانندگی سیم کارت 3 بعدی بازی پارکینگ ماشین واقعی برای بازی پارکینگ پیشرفته هستید. پس از بازی و رانندگی با ماشین مدرسه، این بازی شبیه ساز ماشین پلیس با کیفیت جدید، به بازی پارکینگ جیپ پلیس 3 بعدی تبدیل می شوید. گیم پلی بازی پارکینگ ماشین پلیس واقعی پرادو بسیار آسان است حتی اگر هر فرد سنی بتواند این شبیه ساز رانندگی ماشین پلیس شهری را بازی کند.
‏بازی Real Police Car Driving Simulator - Cop Game
‏بازی Real Police شبیه ساز رانندگی ماشین مانند بازی ets 2 هیچ شرایطی برای هر سنی ندارد حتی تمام سنین کودکان نیز می توانند این بازی را انجام دهند زیرا این بازی بسیار آسان است و بازی رایگان است تا همه بتوانند تمام سطوح این بازی پلیس آمریکا بازی پارکینگ ماشین مدرن را تکمیل کنند و به بهترین راننده بازی پارکینگ 3 بعدی تبدیل شوند.
‏بازی رانندگی با ماشین پلیس 2022: پارکینگ پیشرفته
‏اکنون زمان توضیح این بازی است. محیط بازی و کنترل های آن بنابراین بچه ها تا آنجا که صحبت در مورد محیط بازی بسیار روان و پر از احساسات واقعی است. در حین انجام بازی پلیس می توانید از بازی پارکینگ پلیس آمریکا در منطقه 2022 لذت ببرید و موانع زیادی پیدا کنید. شما ماشین پاردو را کاملا ایمن پارک خواهید کرد و از موانع فرار خواهید کرد و تعقیب و گریز ماشین پلیس را بدون تصادف با موانع پارک خواهید کرد. اگر برای اولین بار در حال رانندگی با این ماشین پلیس هستید و بهترین راننده پلیس پرادو پارکینگ 2020 هستید، می توانید هر ماشینی را به راحتی و بدون تصادف و هیچ تردیدی رانندگی کنید زیرا بهترین بازی پارکینگ پلیس راننده ما در اولین استفاده روی هر ماشینی کنترل خاص خود را دارد. فقط کمی تلاش برای او لازم است و هر مانعی برای او بی معنی است، راننده ماشین پلیس و ماشین پلیس به راحتی پارک می کند. بنابراین اگر شما هم بازیکن پارکینگ جیپ پلیس پرادو و شبیه‌ساز رانندگی ماشین پولیکر هستید، پارک کردن و رانندگی بازی کامل پارکینگ ماشین پلیس آمریکا 2022: مدرسه رانندگی ماشین برای شما بسیار آسان است.
‏ US Police Parking 3D: Police Car Driving Simulator
‏در بازی پلیس چند سطحی پارکینگ ماشین - پلیس صحبت می کنیم که کنترل بازی بسیار روان و آسان است و شما می توانید کنترل را به دلخواه تغییر دهید. در این بازی دیوانه وار پارک ماشین، بازی تعقیب و گریز جنایی ماشین پلیس دارای دو حالت پارکینگ سه بعدی پلیس و دو نوع کنترل است. در حالت‌ها می‌توانید کنترل خودکار و دستی و فوق‌العاده‌ترین ویژگی را تغییر دهید و قبل از این به انواع کنترل‌ها اشاره می‌کنیم که قابلیت تغییر سمت چپ و راست را دارند، قبل از این، اگر ماشین چپ و هر SUV مانند اروپایی رانده باشید. ، ماشین های چپ دست روسی، ژاپنی یا آلمانی یا خودروهای SUV پس از آن ما این مشکل را نیز برطرف کرده ایم، همچنین ویژگی تغییر کنترل چپ و راست دست را داریم.
‏پارکینگ خودرو پلیس پرادو سه بعدی - رانندگی با ماشین پلیس Simulator
‏در این بازی پارکینگ پلیسی پرادو، می توانید بهترین محیط گرافیکی و ماشین های شبیه ساز پارکینگ مدرن را ببینید که در محوطه ها و یک ساختمان باز می شوند.
‏Police Spooky Jeep Parking 2022 - بازی های ماشین پلیس
‏ بازی‌های رایگان Super Car Parking برای کاربران منحصربه‌فردی طراحی شده است که به اسطوره مهارت‌های بازی‌های پارکینگ چندسطحی تبدیل شده‌اند و می‌خواهند از شر پارکینگ ماشین پلیس ۲۰۱۹ و تست رانندگی ماشین خلاص شوند و ثابت کنند که او در چالش‌های مهارت‌های بازی پارکینگ پلیس مدرن ۲۰۲۱ بهترین است. . وقت خود را هدر ندهید و شروع به دانلود بازی های پارکینگ واقعی پلیس پرادو کنید و قهرمان بازی پارکینگ پلیس ما 2020 شوید.
‏ویژگی های بازی پارکینگ جیپ پلیس دیوانه پلیس Pardo us 2022:
‏خیلی جذاب HD محیط گرافیکی زیبا.
‏کنترل بی نظیر و روان در بازی پارکینگ پلیس لوکس پرادو
‏دو نوع کنترل برای راننده (چپ و راست دست).
‏استفاده از بازی های سیم کارت رانندگی ماشین پلیس با سرعت بالا.
‏مهارت های پارک بی پایان سطح رانندگی ماشین پلیس.
All Bug Fixes