استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Star Wars™ Ultimate D-O

Star Wars™ Ultimate D-O

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۸۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Hasbro Inc.
‏‏برنامه Ultimate D-O بازی و تجربه بچه‌ها و طرفداران را با یک اسباب‌بازی ماکت (فروش جداگانه) با الهام از دروید غلتکی کوچک از Star Wars: The Rise of Skywalker گسترش می‌دهد. با استفاده از صفحه کنترل برنامه ها و جوی استیک دیجیتال D-O را به اطراف برانید یا در یکی از حالت های تعاملی چندگانه برنامه بازی کنید. چه D-O در حال بازی کردن یکی از انیمیشن‌های پرشور خود باشد یا در جستجوی توپ اسباب‌بازی‌اش، بچه‌ها و طرفداران به طور یکسان می‌توانند تصور کنند که این دروید کوچک تأثیرگذار در حال غلتیدن در اکشن جنگ ستارگان در کنار مقاومت در حالی که آنها با اولین مرتبه شرور می‌جنگند! با برنامه Ultimate D-O، سرگرمی و جادوی بیشتر حماسه جنگ ستارگان را به خانه بیاورید! باشد که Force با شما باشد!
‏ویژگی ها:
‏PREMIUM D-O DROID: برنامه Ultimate D-O به کاربران اجازه می دهد تا بازی خود را با این دروید تک چرخ خود متعادل کننده (فروش جداگانه) تقویت کنند. با حالت‌های مختلف پخش برنامه، حرکت سر و آنتن، چشم‌های LED روشن، جلوه‌های صوتی، و دکوی ممتاز با الهام از Star Wars: The Rise of Skywalker.
‏کنترل‌های دیجیتال: کنترل D-O Interactive Droid ( به صورت جداگانه فروخته می شود)، با استفاده از جوی استیک دیجیتال روی صفحه و فعال کردن انیمیشن های D-O رسا با فشار یک دکمه.
‏حالت های چندگانه پخش برنامه: می توانید با D-O در - پیدا کردن حالت توپ و Hot & حالت سرد. این برنامه حتی دارای یک بازی حدس زدن شبیه به بازی است که کاربر می تواند با D-O بازی کند.
‏DROID کوچک، شخصیت بزرگ: D-O یک غلتک کوچک تاثیرگذار است که شخصیت زیادی دارد و به دنبال دوستی است تا او را به اشتراک بگذارد. ماجراهای کهکشانی با.
‏محصولات جنگ ستارگان توسط Hasbro تحت مجوز Lucasfilm Ltd.
‏Hasbro و همه شرایط مرتبط علائم تجاری Hasbro هستند.
‏برنامه حداقل از 04/04/ در دسترس است 21. برنامه Ultimate D-O با دستگاه های انتخابی کار می کند. برنامه تضمینی برای سازگاری با هیچ سیستم عامل یا دستگاه آینده نیست. برای در دسترس بودن برنامه و سازگاری با دستگاه ها و سیستم عامل های پشتیبانی شده به Apps.Hasbro.com مراجعه کنید. ابتدا از والدین بپرسید وب‌سایت و برنامه به همه زبان‌ها/کشورها در دسترس نیست. توجه: Hasbro فقط مسئول محتوای تولید شده Hasbro است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به شرایط و ضوابط شخص ثالث مراجعه کنید.
‏[بیانات حقوقی]
‏© 2019 Hasbro. تمامی حقوق محفوظ است.
‏© & ™ Lucasfilm Ltd.
‏علامت کلمه و لوگوهای Bluetooth® علائم تجاری ثبت شده متعلق به Bluetooth SIG، Inc. هستند و هرگونه استفاده از این علائم توسط Hasbro تحت مجوز است. سایر علائم تجاری و نام های تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشد.
‏‏تنظیم جزئی و روغن کاری برخی مفاصل

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده