استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها پزشکی و سلامت
۸سین سلامت

۸سین سلامت

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۲/۱۷
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۶۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده هشت سین سلامت
‏‏۸ سین سلامت سیستم پایش سلامت و نوبت دهی برای بیماران میباشد.
‏ما افتخار میکنیم که با به کارگیری جدیدترین متدهای تشخیصی و درمانی دانش پزشکی و بهره گیری از مدرن ترین .تجهیزات، سلامتی را به شما هدیه کند
‏برخی از خدمات گروه ۸سین سلامت
‏معاینات بدو استخدام
‏معایناتی هستند که قبل از استخدام شاغل در شغل موردنظر، و با هدف حفظ سلامتی خود شاغل و افراد دیگر شاغل در آن محیط کاری، بررسی توانایی شاغل در انجام وظایف کاری مورد انتظار در آن شغل، و تعیین وضعیت پایه سلامتی شاغل جهت مقایسه با اطلاعات سال های بعد می باشد
‏معاینات دوره ای
‏معایناتی هستند که طبق قانون کار بایستی سالی یک بار توسط کلیه کارفرماها برای شاغلین انجام شوند و هدف از انجام آنها تشخیص زودرس بیماری های شغلی قبل از رسیدن یک بیماری به مراحل غیر قابل درمان، بررسی کفایت روش های ایمنی و پیشگیری از بیماری ها، و تعیین محدودیت های لازم یا تغییر شغل در موارد لازم برای شاغل می باشد.
‏معاینات بازگشت به کار
‏معاینه ای است که در برخی موارد خاص که شاغلی مدتی مشغول به کار نبوده و مجددا در حال بازگشت به کار می باشد جهت تعیین آمادگی شروع به کار مجدد انجام می شود.
‏پایش سلامت مدیران
‏نقش مدیریت در هر سازمان همواره قابل توجه است و استفاده از مدیرانی سلامت ، توانمند و شایسته بر افزایش کارایی، اثربخشی و بهره وری آن سازمان موثر خواهد بود.
‏ارائه مشاوره فنی و بهداشتی به مسئولین
‏ایجاد ایمنی صنعتی با مجموع تدابیر، اصول و مقرراتی که با به کار گرفتن آن‌ها می‌توان نیروی انسانی و سرمایه را در برابر خطرات گوناگون در محیط‌های صنعتی به گونه‌ای مؤثر و کارا نگهداری کرد و به این وسیله یک محیط کار و صنعت بی‌خطر و سالم برای افزایش کارایی کارکنان به وجود آورد.
‏بازدید از اماکن صنعتی
‏بازدید از اماکن صنعتی و بررسی وضعیت سلامت شغلی و ارائه راهکارهای لازم در جهت ارتقاء سلامت شاغلین.
‏تشخیص و درمان بیماریهای شغلی
‏بیماریهای شغلی بیماریهایی هستند که به دلیل خصلت کار و در محیط کار که دارای عوامل زیان آور اثرگذار بر سلامت شاغلین هستند بوجود می آیند خصوصیت بیماری های شغلی قابل اندازه گیری و قابل کنترل بودن آنها می‌باشد.
‏اندازه گیری عوامل زیان آور شغلی
‏شناسایی عوامل زیان‌آور محیط کار، اندازه‌گیری و ارزیابی عوامل زیان‌آور محیط کار، کنترل عوامل زیان‌آور محیط کار از طریق روش‌های فنی مهندسی.
‏‏اصلاح بخش پایش سلامت
‏بهبود تماس تصویر
‏رفع برخی ایرادات جزیی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده