استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
تستومتر (زمان‌سنج تست کنکور)

تستومتر (زمان‌سنج تست کنکور)

نصب در حال دریافت
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۰/۲۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۴
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده های‌فلایرز
‏‏برنامه‌ای برای جلوگیری از اختصاص زمان اضافی برای هر تست در آزمون‌های تمرینی کنکور
‏همونطور که می‌دونید تو آزمون کنکور هر تستی یه زمان مشخص و محدودی داره و اگه وقت اضافه صرف پاسخ دادن به تست‌های سخت بشه، دانش‌آموز از تست‌های ساده‌ای که نیاز به صرف زمان چندانی نداره غافل می‌شه و بهشون نمی‌رسه. در حالی که تأثیر تست سخت و آسون تو تراز و رتبه تفاوتی با هم ندارن و هر دو به یه اندازه تو کارنامه اثر می‌ذارن. چه بسا ممکنه داوطلب تو زمانی که صرف جواب دادن به اون تست سخت کرده، می‌تونست 2 تا تست ساده رو هم جواب بده! بنابراین پاسخ دادن به سوالات خیلی سخت در خارج از محدوده‌ی زمانی تعیین شده برای هر تست، یه جور دامه که به ضرر دانش‌آموز تموم می‌شه و این نکته‌ایه که رتبه‌های برتر کنکور به خوبی ازش اطلاع دارن و اجازه نمی‌دن وقت اضافه‌ صرف یه تست بشه.
‏دانش‌آموزهایی که این مسئله براشون مهمه تو تست‌های تمرینی‌ای که تو خونه می‌زنن یا آزمون‌های آزمایشی‌ای که از خودشون می‌گیرن سعی می‌کنن زمان هر تست رو رعایت کنن که به چنین مشکلی برنخورن. ضمن اینکه اینجوری می‌شه تعداد تست‌های بیشتری در روز زد و نکته‌های بیشتری یاد گرفت.
‏اما این کار به چند دلیل یه کم سخته. اگه از ساعت استفاده کنی که تنظیم کردنش برای هر تست خودش کلی وقت می‌گیره. ضمن اینکه چون گرم تست می‌شی زمان از دستت درمی‌ره و هی باید به ساعت نگاه کنی. اگه کورنومتر هم داشته باشی مشکلی که پیش میاد اینه که زمانی که آلارمش به صدا درمیاد، دیگه باید تست رو ول کنی و بری سراغ تست بعدی و چون فرصتی برای چک کردن جوابش نداری، نکته‌ی اون تست رو یاد نمی‌گیری.
‏چقدر خوب می‌شد اگه کورنومتر وقتی مثلا 70 درصد فرصتت برای هر تست تموم شد یه اخطار بهت بده که بیشتر از این براش وقت نذاری و تو باقی‌مونده‌ی وقتت مستقیم بری سراغ جواب و نکته‌ی اون تست رو یاد بگیری و جمع‌بندیش کنی.
‏این کاریه که تستومتر برات انجام می‌ده.
‏تو تو تستومتر زمان مورد نیاز برای هر تست رو مشخص می‌کنی. وقتی این زمان رو به پایان می‌ره، برنامه بهت یه اخطار صوتی کوچیک می‌ده که یعنی وقت جمع‌بندیه و نباید بیشتر از این روش فکر کنی. بعد از اینکه مهلت جمع‌بندی هم تموم شد، با آلارم بلند و ممتد اجازه نمی‌ده همچنان روی همون تست وقت بذاری و به مرور کمک می‌کنه زمان‌بندی هر تست ملکه‌ی ذهنت بشه. تو کنکور هم ناخودآگاهت تحت تأثیر استفاده‌ی بلندمدت از تستومتر اجازه نمی‌ده بیشتر از زمان لازم رو صرف یه تست کنی و به این ترتیب انشاا... این مشکل حل می‌شه و می‌تونی یه نتیجه‌ی عالی از کنکور بگیری.
‏‏رایگان شدن اپلیکیشن

نظرات و امتیاز ها

۱۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
احمد صمیم
١٧ بهمن ١٤٠١

این برنامه عالیه، نه اونقدر؛ به قول علیرضا همش باید تبلیغ ببینیم

۰ ۰
‌‌‌‌‌‌‌‌‌
٨ اردیبهشت ١٤٠١

فوقالعاده هست

۱ ۰
علیرضا
٣٠ دی ١٤٠٠

برنامه رو قبلا نصب کرده بودم خیلی عالی و کاربردی بود ولی وقتی دوباره نصب کردم هربار که میرم تو برنامه میگه برای استفاده باید تبلیغ ببینی مشکلی با تبلیغ دیدنش نیست ولی همیشه که دسترسی به اینترنت نیست مخصوصا منه کنکوری حداقل روزی یه تبلیغ باشه که اون روز ‌بتونیم از برنامه کامل استفاده کنیم

۵ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده