خانه برنامه عکس و فیلم
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Hiwapps
‏‏نرم افزار دوربین با کیفیت بالا. تیراندازی اصلی و خیلی بیشتر. سریع و ساده است.
‏ما HD برنامه دوربین برای شما طراحی شده اند. از ویژگی های ضبط ویدئویی در دسترس است. شما می توانید تصاویر بزرگ را. سوئیچ بین جلو و دوربین عقب در دسترس است. این تعداد نیز می تواند تایمر را. شما می توانید دوربین جلو استفاده کنید. شما می توانید تصاویر اصلی را. لذت بردن از برنامه های کاربردی دوربین با وضوح بالا. با کیفیت بالا و جهت سریع است دقیقا برای شما. عکاسی، ویدیو HD. ضبط ویدئویی نامحدود است. شما تیراندازی در ویدئو با کیفیت بالا را دوست دارم. شما همیشه می توانید یک دوربین عکس با برنامه HD را. شما می توانید عکس های شما حساب اجتماعی گرفته اند به اشتراک بگذارید. لذت بردن از لذت با یک رابط بسیار خوب طراحی شده است. این، سریع تر و بهتر برنامه ساده با کیفیت است. دوربین های HD رایگان هستند. در قسمت بالای تنظیمات برنامه دوربین، شما می توانید تنظیمات مورد نظر را نشان می دهد. دوربین HDR برای آندروید. گرفتن عکس به شیوه ای آزاد است. عکس می تواند به سرعت نجات داد. به طور موقت افزایش سرعت انتقال داده ها بین عکس. شما همچنین می توانید دوربین را به عنوان یک T چراغ قوه استفاده کنید. انتظار برای نجات دوربین می تواند تصاویر به سرعت ضبط. با تشکر از ویژگی حالت سریع، شما می توانید تصاویر متحرک و زندگی در یک راه بسیار آسان را. شما هرگز یک تصویر را از دست ندهید. ویژگی های شگفت انگیز اضافه شده است. این ویژگی شما را با تجربه شگفت انگیز فراهم می کند. ساقه در حال حرکت اشیاء بسیار آسان است. حرکات حیوانات، رویدادهای ورزشی و می تواند تصاویری از کودکان در حال اجرا را.
‏ویژگی ها:
‏- حالت های مختلف صحنه
‏- حالت پشت سر هم. (عکس شاخساره محدوده نزدیک فشار دهید. و دکمه شاتر نگه دارد. مجموعه ای از هنوز هم عکس. تعداد زیادی از طول می کشد یک عکس در یک ردیف. این یکی از ویژگی های بسیار خوبی برای کسانی که می خواهند را به تصرف خود در حال حرکت اشیاء است.)
‏- تنظیمات رنگ پر جنب و جوش
‏- جبهه و دوربین عقب سوئیچینگ
‏- تعادل رنگ سفید. (خودکار، نور روز. VB)
‏- اثرات رنگ.
‏- تایمر
‏- قابلیت تمرکز. (ماکرو، بی نهایت، و غیره).
‏- وضوح بالا.
‏- اثر عکس
‏- قابلیت تصویر تنظیم کیفیت
‏- محل سکونت ویژگی هدف قرار دادن
‏- قرار گرفتن در معرض
‏- قابلیت HD ضبط ویدئو
‏- ویژگی های حالت نمایش در دسترس هستند. (غروب، و غیره).
‏- تنظیم اندازه تصویر.
‏- ضبط ویدئو نامحدود.
‏- سریع و با کیفیت.
‏- زوم دیجیتال.
‏- سریع می سازد عکاسی.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟