خانه بازی فکری
بازی فکری گره

بازی فکری گره

بازی تست هوش

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۳۹
حجم۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده hysapp
‏‏هوش خود را بیازمایید.
‏آیا فردی با هوش هستید؟ بازی فکری گره را امتحان کنید!
‏این بازی به نوعی استراتژی فکری با اندکی پیشگویی ذهن نیازمند است که وقتی با چاشنی سرعت همراه شود به یک بازی معمایی هیجانی تبدیل خواهد شد و می تواند همراهی مفید برای اوقات فراغت افراد باشد.
‏از ویژگی های این بازی میتوان طراحی ساده در عین سختی مراحل را نامبرد که از قوانین شهودی به علاوه قوانین فیزیک، پشتیبانی میکند. مغز انسان در برخورد با چنین معماهایی، چون ممکن است بارها شکست بخورد، بعد از حل آن مسئله پاداش دریافت میکند که میتواند حس پیروزی و اعتماد بنفسی جدید را در فرد ایجاد کند.
‏چندین مرحله متنوع در این بازی در نظر گرفته شده که روز ها و هفته ها شما را پای گوشی یا تبلتتان نگه خواهد داشت. پس اگر از آن دسته افرادی هستید که طرفدار و علاقه مند به بازی های سبک فکری یا به نوعی پازل هستند ما گره را به شما پیشنهاد میکنیم.
‏بازی کردن بسیار ساده است. برای پشت سر گذاشتن هر مرحله فقط کافیست گره هارا جابجا کنید و از برخورد خطوط با یکدیگر جلوگیری کنید.
‏همچنین می توانید از خلاقیتتان بهره ببرید و مرحله ای شخصی برای خود طراحی کنید.
‏از این بازی رایگان لذت ببرید!
‏‏• بیش از 100 مرحله جذاب
‏• طراحی زیبا و چشم نواز
‏• ایجاد مرحله شخصی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟