استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
بازی فکری گره

بازی فکری گره

بازی تست هوش

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۴۱
حجم۱۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده hysapp
‏‏هوش خود را بیازمایید.
‏آیا فردی با هوش هستید؟ بازی فکری گره را امتحان کنید!
‏این بازی به نوعی استراتژی فکری با اندکی پیشگویی ذهن نیازمند است که وقتی با چاشنی سرعت همراه شود به یک بازی معمایی هیجانی تبدیل خواهد شد و می تواند همراهی مفید برای اوقات فراغت افراد باشد.

ویدئو معرفی بازی

‏از ویژگی های این بازی میتوان طراحی ساده در عین سختی مراحل را نامبرد که از قوانین شهودی به علاوه قوانین فیزیک، پشتیبانی میکند. مغز انسان در برخورد با چنین معماهایی، چون ممکن است بارها شکست بخورد، بعد از حل آن مسئله پاداش دریافت میکند که میتواند حس پیروزی و اعتماد بنفسی جدید را در فرد ایجاد کند.
‏چندین مرحله متنوع در این بازی در نظر گرفته شده که روز ها و هفته ها شما را پای گوشی یا تبلتتان نگه خواهد داشت. پس اگر از آن دسته افرادی هستید که طرفدار و علاقه مند به بازی های سبک فکری یا به نوعی پازل هستند ما گره را به شما پیشنهاد میکنیم.
‏بازی کردن بسیار ساده است. برای پشت سر گذاشتن هر مرحله فقط کافیست گره هارا جابجا کنید و از برخورد خطوط با یکدیگر جلوگیری کنید.
‏همچنین می توانید از خلاقیتتان بهره ببرید و مرحله ای شخصی برای خود طراحی کنید.
‏از این بازی رایگان لذت ببرید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏• بیش از 100 مرحله جذاب
‏• طراحی زیبا و چشم نواز
‏• ایجاد مرحله شخصی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

شاید دوست داشته باشید